Co se kvality videa týče, zatím je to velká slabota...


|
reagovat
|
|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Na tej knihe nikdy nič reálne nezarobím. To by u nás musel byť z toho brutálny bestselller čo určite nebude. To už skôr mi možno časom hodí nejakú korunu anglická verzia, pri ktorej je hlavný cieľ samozrejme predať filmové práva 

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|