Zrovna v pátek jsem si dal soundtrack z Trona a Random Access Memory.
Slyšel jsem toho od nich víc, ale tohle mi celkově sedlo nejvíc a kompletně.
Takže i když asi nejsem pravej fanda, tak mi teda při tom oznamu a tom Epilogu slzička ukápla.
Stylovka jaxviň.
Daft Punk
|
reagovat
|





ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu