Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 31321 - 31340 Napsat příspěvek
reaguje na: Barv666
Škoda že nejsme v pohádce s čerty nejsou žerty... Už by tam v tom kotli všichni byli ..
781293
Škoda že nejsme v pohádce s čerty nejsou žerty... Už by tam v tom kotli všichni byli ..
781272
2 -1
reagovat
reaguje na: Barv666
Neřeš malé české čuráčky, buď pozitivní, právě jsme vyhodili další auto na Mars :):+
781277
Neřeš malé české čuráčky, buď pozitivní, právě jsme vyhodili další auto na Mars *:)**:+*
781272
9 -2
reagovat
Je to tam :+ link
781276
Je to tam *:+* [url=https://twitter.com/NASAPersevere/status/1362506126839848961]link[/url]
2 -2
reagovat
link

Jsem v podstatě hodnej člověk, ale už mě to láme, moc láme, a nemám ze sebe dobrý pocit, ale když vidím ty zmrdy, jak nám chčijou do ksicht a smějou se u toho, boha, ach jo - tak moc jim přeju, aby chcípli, pomalu a hnusně!
781272
[url=https://pbs.twimg.com/media/Euh5zYBWgAECiDx?format=jpg&name=large]link[/url] Jsem v podstatě hodnej člověk, ale už mě to láme, moc láme, a nemám ze sebe dobrý pocit, ale když vidím ty zmrdy, jak nám chčijou do ksicht a smějou se u toho, boha, ach jo - tak moc jim přeju, aby chcípli, pomalu a hnusně!
10 -2
reagují: RainMakeR, HAL
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Mě se to tam sekalo jen ze začátku, ale už to mám v pohodě. Rozlišení neřeším, při přenosu z Marsu budu rád i za 72p :)
781267
Mě se to tam sekalo jen ze začátku, ale už to mám v pohodě. Rozlišení neřeším, při přenosu z Marsu budu rád i za 72p *:)*
781264
2 -1
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Dívám se tady.
781266
Dívám se [url=https://youtu.be/iJe7_OmRfxQ]tady[/url].
781264
2 -1
reagovat
Kto sleduje pristatie? Som sklamany streamom 720p a seka to.
781264
Kto [url=https://www.youtube.com/watch?v=gm0b_ijaYMQ&feature=emb_logo&ab_channel=NASA]sleduje[/url] pristatie? Som sklamany streamom 720p a seka to.
4 -1
reagují: HAL, Memphis
reagovat
link Evropska petice proti biometrickemu sledovani vladama a korporacema. Je to legit, tak pokud s tim souznite, muzete se pridat
781163
https://reclaimyourface.eu/ Evropska petice proti biometrickemu sledovani vladama a korporacema. Je to legit, tak pokud s tim souznite, muzete se pridat
6 -2
reagovat
reaguje na: xnewstedx
tldr: kinematografie není vytváření contentu a jeho doporučování na základě algoritmu. Checkněte Felliniho, byl to borec.

A ano, přesně  tyhle přerostlé děti jsem měl na mysli.
781118
tldr: kinematografie není vytváření contentu a jeho doporučování na základě algoritmu. Checkněte Felliniho, byl to borec. A ano, přesně  tyhle přerostlé děti jsem měl na mysli.
781117
6 -3
reagovat
reaguje na: Milosh
TLDR?

btw millenial ma 25-40 rokov.
781117
TLDR? btw millenial ma 25-40 rokov.
781104
3 0
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: Milosh
Kamil už píše Tweet: "A vám La Dolce Vita bude někomu chybět?"
781105
Kamil už píše Tweet: "A vám La Dolce Vita bude někomu chybět?"
781104
5 -1
reagovat
Scorsese zas dostává čočku na internetech od millenniálů co milujou své korporace za tenhle text. Noe už fakt začni stavět tu loď.
781104
Scorsese zas dostává čočku na internetech od millenniálů co milujou své korporace za tenhle [url=https://harpers.org/archive/2021/03/il-maestro-federico-fellini-martin-scorsese/]text[/url]. Noe už fakt začni stavět tu loď.
4 -1
reagují: xnewstedx, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
„Já pořád nechápu z čeho vycházíš v té tezi, že je u RD víc sám než u bytu.“
Z ničeho. Protože sem to nikde nenapsal ;). Píšu, že je to především o přístupu a ten můžeš mít skvělý i v garsonce.
tl;dr: Pokud člověk není pako, do bytu si pořídí k tomu určeného psa a ne, nemusí to být čivava. Teta (od té sestřenice s pěti psy) měla v bytě čtrnáct let psa – ořecha (respektive ořešici ;), přinesenou z útulku, velikostí cca přes deset kilo. Tak spokojeného psa si nepamatuju – se střídali o obědovkách a přestávkách s venčením, takže pes musel vydržet na venčení nejdéle tři hodiny...
781059
[i]„Já pořád nechápu z čeho vycházíš v té tezi, že je u RD víc sám než u bytu.“[/i] Z ničeho. Protože sem to nikde nenapsal ;). Píšu, že je to především o přístupu a ten můžeš mít skvělý i v garsonce. tl;dr: Pokud člověk není pako, do bytu si pořídí k tomu určeného psa a ne, nemusí to být čivava. Teta (od té sestřenice s pěti psy) měla v bytě čtrnáct let psa – ořecha (respektive ořešici ;), přinesenou z útulku, velikostí cca přes deset kilo. Tak spokojeného psa si nepamatuju – se střídali o obědovkách a přestávkách s venčením, takže pes musel vydržet na venčení nejdéle tři hodiny...
781039
3 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
A má někdo potvrzení na chování tebe, když seš takovej vořech? :D
781051
A má někdo potvrzení na chování tebe, když seš takovej vořech? *:D*
781047
10 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Dokonce na to mám i potvrzení :D Něco ti pošlu do vzkazníku 
781047
Dokonce na to mám i potvrzení *:D* Něco ti pošlu do vzkazníku 
781045
1 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
Padesátá druhá věc, které Tony rozumí - pejsci

To si neber osobně, ale baví mě to :D
781045
Padesátá druhá věc, které Tony rozumí - pejsci To si neber osobně, ale baví mě to :D
15 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Já neříkám, že se uvazování neděje, ale fakt jsem to neviděl mega dlouhou. Viděl jsem kotce, ale víceméně drahé a u lidí s chovatelskou stanicí. 
781044
Já neříkám, že se uvazování neděje, ale fakt jsem to neviděl mega dlouhou. Viděl jsem kotce, ale víceméně drahé a u lidí s chovatelskou stanicí. 
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Mají se stejně, to je můj point ;).
781043
Mají se stejně, to je můj point ;).
781041
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Že mají rodiče psa v rodinném domě a nemají ho uvázaného, je upřímně naprosto super.
Ale že si to neviděl opravdu neznamená, že to je jen z českých filmů. Já vycházím z osobních zkušeností. A ano, ti psi často uvázaní jsou (zase si to nepředstavujte jako něco mučivého, vodítkový provázek na lanku přes zahradu, takže má pes víceméně přístup pomalu na celou zahradu) a má to nejen opodstatnění, ale i bezpečnostní prvek – ti vesničtí psi jsou v drtivé většině taky hlídači, takže velká a ostřejší plemena především. A neuvázat vlčáka, který ti s tlapkou v čenichu přeskočí metr a půl (což je taky plus mínus průměrná výška plotu) u cesty, kde pořád někdo chodí, je pak na želízka na zápěstí. Ale majitelovy (a ano, že po mě vystartoval nejednou pes, co vyletěl z otevřené brány, je taky pravda)...
781042
Že mají rodiče psa v rodinném domě a nemají ho uvázaného, je upřímně naprosto super. Ale že si to neviděl opravdu neznamená, že to je jen z českých filmů. Já vycházím z osobních zkušeností. A ano, ti psi často uvázaní jsou (zase si to nepředstavujte jako něco mučivého, vodítkový provázek na lanku přes zahradu, takže má pes víceméně přístup pomalu na celou zahradu) a má to nejen opodstatnění, ale i bezpečnostní prvek – ti vesničtí psi jsou v drtivé většině taky hlídači, takže velká a ostřejší plemena především. A neuvázat vlčáka, který ti s tlapkou v čenichu přeskočí metr a půl (což je taky plus mínus průměrná výška plotu) u cesty, kde pořád někdo chodí, je pak na želízka na zápěstí. Ale majitelovy (a ano, že po mě vystartoval nejednou pes, co vyletěl z otevřené brány, je taky pravda)...
781039
4 0
reagovat
Chtěl bych opravdu vidět konkretní častý důvod, proč se pes v RD má hůř než pes v bytě za jinak stejných podmínek. 

Měli jsme psy, co se ven chodili jen vyčůrat a psy, co venku spali i když byla vánice a nechtěli dovnitř, nějak mne nenapadá, co by měl na bytě navíc? RD = víc prostoru, volnosti a možností volby. To je pro psa lepší vždycky. 
Uvázanýho psa u boudy jsem viděl naposledy v Rumunsku ve vesnici, kde nebyla elektřina. 
781041
Chtěl bych opravdu vidět konkretní častý důvod, proč se pes v RD má hůř než pes v bytě za jinak stejných podmínek.  Měli jsme psy, co se ven chodili jen vyčůrat a psy, co venku spali i když byla vánice a nechtěli dovnitř, nějak mne nenapadá, co by měl na bytě navíc? RD = víc prostoru, volnosti a možností volby. To je pro psa lepší vždycky.  Uvázanýho psa u boudy jsem viděl naposledy v Rumunsku ve vesnici, kde nebyla elektřina. 
2 0
reagují: KARLOS
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se