Mám rodiče na vesnici a zavírání psa do boudy nebo na špagát jsem v životě neviděl. :) To je podle mne představa z českých filmů nebo nevím.
Já pořád nechápu z čeho vycházíš v té tezi, že je u RD víc sám než u bytu. Nefunguje to logicky.
reaguje na:
KARLOS
|
reagovat
|



ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu