Že mají rodiče psa v rodinném domě a nemají ho uvázaného, je upřímně naprosto super.
Ale že si to neviděl opravdu neznamená, že to je jen z českých filmů. Já vycházím z osobních zkušeností. A ano, ti psi často uvázaní jsou (zase si to nepředstavujte jako něco mučivého, vodítkový provázek na lanku přes zahradu, takže má pes víceméně přístup pomalu na celou zahradu) a má to nejen opodstatnění, ale i bezpečnostní prvek – ti vesničtí psi jsou v drtivé většině taky hlídači, takže velká a ostřejší plemena především. A neuvázat vlčáka, který ti s tlapkou v čenichu přeskočí metr a půl (což je taky plus mínus průměrná výška plotu) u cesty, kde pořád někdo chodí, je pak na želízka na zápěstí. Ale majitelovy (a ano, že po mě vystartoval nejednou pes, co vyletěl z otevřené brány, je taky pravda)...
reaguje na:
AndyKaufman
|
reagovat
|



ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu