Jsou úplně na hovno.
Dovedu pochopit, že na vesnici ta funkčnost je. Kočka uloví myši a je součástí specifického ekosystému. Ale proč proboha tato zvířata někdo zvolí domů raději, než klasického věrného psa domácího? Maximálně se s tím pomazlit a stejně je tu vysoká šance, že na kočku šáhnete špatně a ona vás kousne nebo škrábne.
Kapitola sama o sobě jsou důchodci. Tam dovedu pochopit, že je jim smutno, chtějí nějaké jednoduché zvíře a psa z nějakého záhadného důvodu nezvládají. Ale to vůbec neomlouvá dotyčné kočky, které se nechají takto vyživovat a laskat, jenom aby posečkali na smrt svých pánů - paniček a začali je následně žrát!
Tak jenom takovej rychlej odpolední hejt...

. Jinak má Memphis pravdu a podařenej cover udělal i náš 
