Může být tím dolby atmos, ale tipuju, že by to mohlo být tím, že ty sluchátka mají dva režimy zvuku - mám to tak u externích jedněch taky. Kliknout na repráček vpravo dole, a kliknout na výběr zvukového zařízení. Bude tam něco jako reproduktory a nebo sluchátka či sluchátka s mikrofonem - musí to být na tom bez toho mikrofonu, jinak je hroznej zvuk.
Snad je to tím.
reaguje na:
TedGeorge
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|

síce neviem to porovnať s Apple zariadením, ale neviem si predstaviť, že by to mohlo vyzerať o moc lepšie ako na tej tv apke. Netflix je oproti tomu skoro nepozeratelný, HBO je škoda reči, Amazon je asi na rovnakej úrovni ako Apple ale pri apple si myslím, že je to lepšie. 
ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu