Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 2821 - 2840 Napsat příspěvek
reaguje na: Clavius
Tyjo, tak to fakt bráchovi nezávidim ... to bych taky na LG zanevřel, kdybych měl takové zkušenosti : /

Já mám teda naštěstí úplně opačnou zkušenost, už mám více jak rok LG OLED77C9PLA, a jsem nadmíru spokojen ... smažim na tom klidně i 6 hodin v kuse videohry, kde mi neustále svítí nějaký HUD, a žádné vypálení nepozoruji.
776614
Tyjo, tak to fakt bráchovi nezávidim ... to bych taky na LG zanevřel, kdybych měl takové zkušenosti : / Já mám teda naštěstí úplně opačnou zkušenost, už mám více jak rok LG OLED77C9PLA, a jsem nadmíru spokojen ... smažim na tom klidně i 6 hodin v kuse videohry, kde mi neustále svítí nějaký HUD, a žádné vypálení nepozoruji.
776568
3 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
To vím, že panely má pod palcem LG a vše je spotřební zboží, které se kazí a člověk musí mít štěstí na kus. Ale nějak nemám chuť kupovat něco od výrobce, kde servis je otřesný.
776576
To vím, že panely má pod palcem LG a vše je spotřební zboží, které se kazí a člověk musí mít štěstí na kus. Ale nějak nemám chuť kupovat něco od výrobce, kde servis je otřesný.
776569
1 0
reagovat
Do roka už budou snad běžné miniLED a kdo ví jestli ne i microLED, ale tam čekám vyšší cenu. Něco představí už na letošním CES, tak uvidíme.
776570
Do roka už budou snad běžné miniLED a kdo ví jestli ne i microLED, ale tam čekám vyšší cenu. Něco představí už na letošním CES, tak uvidíme.
1 0
reagovat
reaguje na: Clavius
Nevim, jestli to rád uslyšíš, ale Panasonic, Sony, ale vlastně úplně každý, kdo masově vyrrábí OLED TV, používá panely LG… Protože jediná LG ty panely umí vyrábět ve velkém a v rozumné cenové...
776569
Nevim, jestli to rád uslyšíš, ale Panasonic, Sony, ale vlastně úplně každý, kdo masově vyrrábí OLED TV, používá panely LG… Protože jediná LG ty panely umí vyrábět ve velkém a v rozumné cenové...
776568
8 0
reagují: Clavius
reagovat

LG OLED

Ahojte, jen se chci podělit o nedávnou zkušenost v okruhu rodiny. Brácha po dvou letech vyměnil stávající LG OLED telku za novou 55CX (hezky na Vánoce). Ta původní měla úplně vypálené mapy a nová ani ne po dvou týdnech už šla na reklamaci. Telka odvezena a čeká se na nový panel z Polska a vrátí se za 2 až 4 týdny. 
Říkám si, zda je tohle běžná praxe i u ostatních výrobců, neboť počítám, že tak do roka budu pořizovat taky novou telku a úplně nejsem přesvědčen, abych do LG šel.
Je tu někdo, kdo má OLED od Sony nebo Panasonicu?
776568
Ahojte, jen se chci podělit o nedávnou zkušenost v okruhu rodiny. Brácha po dvou letech vyměnil stávající LG OLED telku za novou 55CX (hezky na Vánoce). Ta původní měla úplně vypálené mapy a nová ani ne po dvou týdnech už šla na reklamaci. Telka odvezena a čeká se na nový panel z Polska a vrátí se za 2 až 4 týdny.  Říkám si, zda je tohle běžná praxe i u ostatních výrobců, neboť počítám, že tak do roka budu pořizovat taky novou telku a úplně nejsem přesvědčen, abych do LG šel. Je tu někdo, kdo má OLED od Sony nebo Panasonicu?
LG OLED
1 0
reagují: Hitman_47, KARLOS
reagovat
reaguje na: TrDLo
Já si dovolím vlastní zkušenost. iPhone nemám, protože asi karma nebo chyba v matrixu, ale nové iPhony u mě mají životnost v průměru 6-8 týdnů (u 8 jsem měnila displej 2x během jednoho kvartálu). Takže jsem se vrátila pokorně k androidu a jsem spokojená. Na co ale nedám dopustit, jsou sluchátka od iPhonu - jak drátová tak AirPody. Na prase je používám s telefonem, který je jen o málo dražší. :-D V aktuální situaci je mám téměř nonstop v provozu a výdrž, kvalita zvuku a snímání hlasu je cajk. To mohu potvrdit i jako "druhá strana", protože je používá několik kolegů na home officech. Jdou připojit s čímkoliv, co má BT (tlačítko na zadní straně krabičky pro spárování). 
776448
Já si dovolím vlastní zkušenost. iPhone nemám, protože asi karma nebo chyba v matrixu, ale nové iPhony u mě mají životnost v průměru 6-8 týdnů (u 8 jsem měnila displej 2x během jednoho kvartálu). Takže jsem se vrátila pokorně k androidu a jsem spokojená. Na co ale nedám dopustit, jsou sluchátka od iPhonu - jak drátová tak AirPody. Na prase je používám s telefonem, který je jen o málo dražší. :-D V aktuální situaci je mám téměř nonstop v provozu a výdrž, kvalita zvuku a snímání hlasu je cajk. To mohu potvrdit i jako "druhá strana", protože je používá několik kolegů na home officech. Jdou připojit s čímkoliv, co má BT (tlačítko na zadní straně krabičky pro spárování). 
776434
5 0
reagovat

Handsfree do kanceláře

Ahoj.

Řeším výběr nějakého hadsfree pro vyřizování tel. hovorů u počítače (IT podpora našich zákazníků).

Jako mobilní řešení už nějakou dobu vlastním Jabra Talk 55, k počítači bych ale chtěl něco pohodlnějšího a s delší výdrží. Navíc mě ten Talk 55 docela zklamal v tom, že druhá strana má typickou "ozvěnu", že v pozadí hovoru slyší sama sebe.

Zvažoval jsem Jabra Evolve 65 MS, ale po pročtení recenzí a komentářů si nejsem úplně jistý, jestli za ty peníze stojí. Po shlédnutí pár fotek mám obzvlášť obavu o dílenské zpracování a odolnost spojení sluchátka s hlavovým mostem.

Pak jsem se ubíral trochu jiným směrem, jestli by nebylo rozumější řídit se univerzální radou od Vincenta a prostě pořídit AirPody - iPhone mám a mít budu. Ale nevím, jestli jdou připojit i k počítači klasicky přes BT pro případ nějakých telekonferencí, nejsem si jistý životností baterie i sluchátek jako takových a taky mám obavu o kvalitu snímání hlasu.

Nějaké zkušenosti, názory, doporučení ... ? Předem díky.
776434
Ahoj. Řeším výběr nějakého hadsfree pro vyřizování tel. hovorů u počítače (IT podpora našich zákazníků). Jako mobilní řešení už nějakou dobu vlastním Jabra Talk 55, k počítači bych ale chtěl něco pohodlnějšího a s delší výdrží. Navíc mě ten Talk 55 docela zklamal v tom, že druhá strana má typickou "ozvěnu", že v pozadí hovoru slyší sama sebe. Zvažoval jsem Jabra Evolve 65 MS, ale po pročtení recenzí a komentářů si nejsem úplně jistý, jestli za ty peníze stojí. Po shlédnutí pár fotek mám obzvlášť obavu o dílenské zpracování a odolnost spojení sluchátka s hlavovým mostem. Pak jsem se ubíral trochu jiným směrem, jestli by nebylo rozumější řídit se univerzální radou od Vincenta a prostě pořídit AirPody - iPhone mám a mít budu. Ale nevím, jestli jdou připojit i k počítači klasicky přes BT pro případ nějakých telekonferencí, nejsem si jistý životností baterie i sluchátek jako takových a taky mám obavu o kvalitu snímání hlasu. Nějaké zkušenosti, názory, doporučení ... ? Předem díky.
Handsfree do kanceláře
1 0
reagují: mkubalikova
reagovat
reaguje na: Kostěj
To vypada jako neco co by se mohlo zamlouvat, pokud teda s ni nema nekdo vylozene spatny zkusenosti :)
776312
To vypada jako neco co by se mohlo zamlouvat, pokud teda s ni nema nekdo vylozene spatny zkusenosti :)
776306
1 0
reagovat
reaguje na: Vincent
Máme doma tuto.Nemám moc srovnání, je to moje první TV, ale za mě spokojenost. Obraz moc pěknej, včetně černý (OLED to samozřejmě není), ovšem strašlivě mě sere defaultní Samsungovej přehrávač. Čím míň si toho tvoje ségra navymýšlí, tím líp pro ni :+:D, na VOD to IMO víc než stačí.
776306
Máme doma [url=https://www.czc.cz/samsung-ue65tu7172-163cm/283319/produkt]tuto[/url].Nemám moc srovnání, je to moje první TV, ale za mě spokojenost. Obraz moc pěknej, včetně černý (OLED to samozřejmě není), ovšem strašlivě mě sere defaultní Samsungovej přehrávač. Čím míň si toho tvoje ségra navymýšlí, tím líp pro ni *:+**:D*, na VOD to IMO víc než stačí.
776303
3 0
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: Gonzi
Dalo se to cekat :D
776304
Dalo se to cekat *:D*
776245
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Rozpocet je v korunach :))
776303
Rozpocet je v korunach *:))*
776247
1 0
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: Cinefil
Diky :)
776302
Diky :)
776249
2 0
reagovat
reaguje na: Vincent
V kategorii non-oled nejsou špatné LG Nanocell. Pokud chce 50-55', pak se do rozpočtu vleze. Každopádně z normálních tv jen Samsung nebo LG.
776249
V kategorii non-oled nejsou špatné LG Nanocell. Pokud chce 50-55', pak se do rozpočtu vleze. Každopádně z normálních tv jen Samsung nebo LG.
776210
4 0
reagují: Vincent
reagovat
Já bych to videl na Pro Display XDR + Apple TV. Do rozpočtu by se v dolarech měla vejít...
776247
Já bych to videl na Pro Display XDR + Apple TV. Do rozpočtu by se v dolarech měla vejít...
4 0
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: Vincent
iPhone
776245
iPhone
776210
9 -2
reagují: Vincent
reagovat

Nova Televize

Zdravim! Segra by rada chtela novou televizi do 15ti tisic, pokud by to delalo nejaky velky rozdily v kvalite nebo velikosti, tak mozna i do 20 tisic. Moznosti na trhu je tolik, ze se v tom uplne ztracim. Please help!
776210
Zdravim! Segra by rada chtela novou televizi do 15ti tisic, pokud by to delalo nejaky velky rozdily v kvalite nebo velikosti, tak mozna i do 20 tisic. Moznosti na trhu je tolik, ze se v tom uplne ztracim. Please help!
Nova Televize
2 0
reagují: Cinefil, Gonzi
reagovat

Problém s domácím kinem

Ahoj bando, potřeboval bych pomoct, mám 7.1repro JAMO s606 a receiver Yamaha RX -v750 tuto sestavu mám již dlouho,ale problém je v tom,že teď když pustím film přes Netflix tak se to nedá ani poslouchat jak je to hrozně přebadováno a doslova subwofer vůbec nestíhá. Někde jsem četl ,že tento typ receiveru už si neporadí s nějakým formátem( Dolby Atmos)a že musím koupit už novější. Tak bych se chtěl popřát,jestli je to tak. Děkuji
774259
Ahoj bando, potřeboval bych pomoct, mám 7.1repro JAMO s606 a receiver Yamaha RX -v750 tuto sestavu mám již dlouho,ale problém je v tom,že teď když pustím film přes Netflix tak se to nedá ani poslouchat jak je to hrozně přebadováno a doslova subwofer vůbec nestíhá. Někde jsem četl ,že tento typ receiveru už si neporadí s nějakým formátem( Dolby Atmos)a že musím koupit už novější. Tak bych se chtěl popřát,jestli je to tak. Děkuji
Problém s domácím kinem
2 0
reagovat
reaguje na: t_gon
Tak jen quick update. Domluvil jsem se s místní firmou, že mi pomůže pořešit domácí kino od kabeláže až po vybavení. Vzhledem k tomu, že nebudu už zřejmě měnit dispozice, asi skončím v budoucnu u Bose Lifestyle. V showroomu na mě udělala značka velmi dobrý dojem a je interiérově velmi decentní při velmi zajímavém zvukovém výsledku. Na konkrétní typ domácího kina i dalších komponentů je brzy. Spíš jsem chtěl od firmy co se tím zabývá slyšet,  zda to je či není hratelné. Vím co se Bose vyčítá, ale myslím, že pro mě jako neaudiofila s půdorysem domu, který mám, to bude nejlepší volba. Ale bude to ještě dlouhá cesta. Slíbil jsem, že dám vědět až se něco trochu posune, tak hlásím ;) Očekávám kritiku;):D
773271
Tak jen quick update. Domluvil jsem se s místní firmou, že mi pomůže pořešit domácí kino od kabeláže až po vybavení. Vzhledem k tomu, že nebudu už zřejmě měnit dispozice, asi skončím v budoucnu u Bose Lifestyle. V showroomu na mě udělala značka velmi dobrý dojem a je interiérově velmi decentní při velmi zajímavém zvukovém výsledku. Na konkrétní typ domácího kina i dalších komponentů je brzy. Spíš jsem chtěl od firmy co se tím zabývá slyšet,  zda to je či není hratelné. Vím co se Bose vyčítá, ale myslím, že pro mě jako neaudiofila s půdorysem domu, který mám, to bude nejlepší volba. Ale bude to ještě dlouhá cesta. Slíbil jsem, že dám vědět až se něco trochu posune, tak hlásím *;)* Očekávám kritiku*;)**:D*
772088
6 0
reagovat
reaguje na: TrDLo
ahoj,

vpodstatě vše (filmy a seriály) bude pouštěno přes PC. Resp. TV je jako druhej monitor.
772818
ahoj, vpodstatě vše (filmy a seriály) bude pouštěno přes PC. Resp. TV je jako druhej monitor.
772803
1 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
A to ty repro budeš chtít používat jenom při přehrávání z PC? Takže žádné TV vysílání, Netflix, smart funkce v TV, USB HDD, ...?

Protože pokud ano, tak ty repro musí být propojeny s TV, a to digitálně.
772803
A to ty repro budeš chtít používat [b]jenom[/b] při přehrávání z PC? Takže žádné TV vysílání, Netflix, smart funkce v TV, USB HDD, ...? Protože pokud ano, tak ty repro musí být propojeny s TV, a to digitálně.
772473
1 0
reagují: RainMakeR
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se