Tyjo, tak to fakt bráchovi nezávidim ... to bych taky na LG zanevřel, kdybych měl takové zkušenosti : /
Já mám teda naštěstí úplně opačnou zkušenost, už mám více jak rok LG OLED77C9PLA, a jsem nadmíru spokojen ... smažim na tom klidně i 6 hodin v kuse videohry, kde mi neustále svítí nějaký HUD, a žádné vypálení nepozoruji.
reaguje na:
Clavius
|
reagovat
|

, na VOD to IMO víc než stačí.
Očekávám kritiku
ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu