reaguje na:
Barv666
Tak to je ta sobeckost a sebestrednost a kdyz na ne vytahnes, ze Rakousko zavadi kontroly na hranicich, tak ti budou tvrdit, ze to jsou hlupaci, co nicemu nerozumi a panikari, ale faktem je, ze temer 20K pripadu denne pri populaci necelych 11M neco vypovida jen a pouze o tech lidech. Pri tomhle nastaveni, nedostatku ohleduplnosti a empatie se nejaka omezeni, doporuceni nebo dobrovolna vakcinace aplikuji strasne tezko.
|
reagovat
|


...
