
Spis by se v US meli soustredit na ockovani, kdyz vykoupili vakciny, protoze zatim jedou doslova na petine puvodnich planu, nez aby honili ego cloveka, ktery se narodil do bohatstvi, nikdy v zivote neslysel "ne". Opravdu zastupce lidu. Ale kdyz toho ma nekdo, ve svych ocich, malo, vsichni mu ublizuji, tak asi klidne zemre i pro takovou oranzovou kreaturu, no. Dobre vedet. 

|
reagují:
verbst
|
reagovat
|


