
reaguje na:
KARLOS
asi aj ja 

|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ja som tým formulám fakt prepadol. Ale je to zaujímavé čítanie. Trocha zo zákulisia, trocha techniky. ktorá je miestami až moc podrobná v zmysle, aký rušivý vzduchový výrik sa vytvára za akou lopatkou na prednom krídle monopostu a tak. Ale inak je to fajn 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|