reaguje na:
Barv666
To jsem si myslel, že se nic nedozvím. Typické.
|
reagovat
|

|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
The Joker
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
The Joker
|
reagovat
|
|
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
|
reagují:
The Joker
|
reagovat
|
|
reagovat
|

Ale osobně se spíš všechny tyhle kreatury snažím filtrovat a obecně po letošku brát lidi s hooooodně velkým nadhledem. 
|
reagovat
|
Jestli ale je nějakej Curtisův film fakt divnej, tak Lásky čas. Týpek si prostě řekně, že ta a ta bude jeho ženou a tečka a ty se máš dojmout. Ten je hodně nedopečenej. Láska nebeská je fajn, ale na Notting Hill pořád nic nemá, tam fakt nechápu těch 74% na ČSFD. 
|
reagují:
HAL
|
reagovat
|
|
reagovat
|