
Nebo si spíš spočítali, že když to teď nezaintegrují, ale příště jo, tak budou větší prodeje. 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
Hitman_47
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
.|
reagovat
|

|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
, tzn tmavá místa budou obdobně tmavá, ale čím světlejší bod, tím více světlý bude v HDR verzi (tmavá stěna x1, svíčka x2, slunce x10...). To je vyloženě pointa té technologie a proto typicky ve výsledku světlejší obraz.|
reagují:
KARLOS
|
reagovat
|
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
(pokud tedy nemluvíš o nějakém tebou vnímaném pocitu protože se oči adaptovaly na vyšší jas, případně na dané tv nebylo nějaké stupidní nastavení).|
reagují:
KARLOS
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
|
reagovat
|