Fun fact: my aj spime, pripadne makame za kompom a mobil sedi pri nas, masakr co? Chapem, ze v skole alebo na stavbe je to s nabijackami opruz, ale tazko posudim.
Machrujes tu s Lenovom A5000, u kamaratov s tym mozno zaberies, aj nejaku hlupu nanu na to zbalis, ale doteraz si baterkoval rovnako ako vsetci ostatni. Grow up.
Hasta
|
reagovat
|
Hasta hovori zase o nadhlade. To ma vzdy dostane. To je sranda jak hovado

