Rozveď prosím, to mě zajímá.. vím, že nechat baterku vybít do nuly se nemá. Když to zahlásí, že je nízká (okolo 15, 20 procent) tak dám nabíjet, je to tak správně ?
Akorát jsem měl za to, že na začátku, když jde do provozu se nemá zformátovat? Zformovat w.e ... rozuměj nechat ji vybít do mrtě (ne nutně na nulu, třeba těch 10, 15 procent) a doplna ...
LDK
|
reagovat
|
(další sakra výhoda).
... Že je s ním nějaká ségra spokojená (nic proti ní) je naprosto nepodstatná informace, různí lidé jsou spokojeni s kdečím (stačí prolést "recenze" pod výrobkama někde na Alze :D) .. a že to má 2Mpix je uplně jedno, jde o čip a použitou optiku.
)