Tak co Kubi, kterou bereš? Už letíš pro CX700 ? :)
|
reagovat
|
|
reagovat
|


Hele, na to už dál nemám. Jsem nechápavý. A evidentně to neberu moc vážně
.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
To už bychom byli na 100 tisících + jsem zapomněl na přehravač který potřebuji a pravděpodobně i stůl, protože se mi druhý počítač na ten stávající nevejde...|
reagovat
|
|
reagovat
|
Zkus už něco jinýho konečně, třeba "chci si dát dobrý oběd, mám dvanáct korun", třeba pro tebe vymyslíme cool restauraci.|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|