Však proti tomu jsem nic nenamítal, pokud je situace taková, že nějaká sračka viz odkaz Davies je maximum, co člověk ve FHD může koupit, tak chca nechca nezbývá, než do 4k jít... Jo OLED je momentálně blbost, stejně jako byla blbost první plazmy za 200 litrů.
Teda víte co, pořád je tu možnost za 30 koupit skvělou plazmu :)
Krom Panáku bych se ještě podíval taky na Sony, nevím přesně jak je to teď, ale prakticky každý rok mají hodně solidní modely v těch vyšších řadách.
|
reagovat
|
... Imho si myslím, že ta CX700 je jednoduše nejlepší možná varianta v tuto chvíli. Pokud teda nechce vypláznout necelých sto litříků na OLED, který trpí dětskými rýmičkami mnohem víc, jak celé 4K dohromady (především ta životnost by mohli vylepšit, když už do toho člověk cpe takové prachy)...
, těšim se, až mi zase poreferuješ u pivka za týden o víkendu, tyhle debaty mě dost bavěj 
.