Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 5401 - 5420 Napsat příspěvek

Bína

S těma VSD3 jsi mě vyloženě potěšil, zrovna dneska mi maj přijít 8)
625751
S těma VSD3 jsi mě vyloženě potěšil, zrovna dneska mi maj přijít *8)*
Bína
0 0
reagovat

Burn In

Inak ked sme u toho, aky je vas nazor na burn in? Ak to robite tak ako? Hodite to na random komplet playlist, ci pouzivate aj pink noise, white noise a pod.?
625750
Inak ked sme u toho, aky je vas nazor na burn in? Ak to robite tak ako? Hodite to na random komplet playlist, ci pouzivate aj pink noise, white noise a pod.?
Burn In
0 0
reagovat
Mephos: A nechal bych jim nějakou dobu na rozehrátí. Neřeknu, jestli zrovna u nich šlo o rozhýbání mechaniky nebo spíš o zvyknutí si na projev, každopádně po několika desítkách hodin (ano, došlo i na pink noise :D) mi zněly mnohonásobně líp.
625749
Mephos: A nechal bych jim nějakou dobu na rozehrátí. Neřeknu, jestli zrovna u nich šlo o rozhýbání mechaniky nebo spíš o zvyknutí si na projev, každopádně po několika desítkách hodin (ano, došlo i na pink noise *:D*) mi zněly mnohonásobně líp.
0 0
reagovat
Ano, Vincent zatahl Apple i do teto, jinak velmi podnetne, diskuze. :D
625747
Ano, Vincent zatahl Apple i do teto, jinak velmi podnetne, diskuze. *:D*
0 0
reagovat
Zas tak moc casto sluchatka nepouzivam (prece jen chci jeste neco slyset na stary kolena), ale stavajici generace Earpods od Apple je velmi dobre zlepseni oproti predchozi generaci. :)
625736
Zas tak moc casto sluchatka nepouzivam (prece jen chci jeste neco slyset na stary kolena), ale stavajici generace Earpods od Apple je velmi dobre zlepseni oproti predchozi generaci. *:)*
0 0
reagovat
Hele, ale tohle si neodpustim - cepky pryč a do služby povolej špunty :D;)... Ničíš si ouška (nepřiměřenou hlasitostí) a i když můžou hrát dobře, akusticky budou stejně naprd, málokteré pecky sednou do ucha (pokud vůbec nějaké)...
625732
Hele, ale tohle si neodpustim - cepky pryč a do služby povolej špunty *:D**;)*... Ničíš si ouška (nepřiměřenou hlasitostí) a i když můžou hrát dobře, akusticky budou stejně naprd, málokteré pecky sednou do ucha (pokud vůbec nějaké)...
0 0
reagovat

Bína

:D:+
625731
*:D**:+*
Bína
0 0
reagovat
Tybrďosluchátkaza35tisíc?!?! :o

Mám už asi pět let Sennheisery do uší (ne pecky, ale takový ty polštářky) za litr, a sem s nima šťastnej jak blecha. Teď vlezu sem, připadám si jak telátko a chci nový :D.
625729
Tybrďosluchátkaza35tisíc?!?! *:o* Mám už asi pět let Sennheisery do uší (ne pecky, ale takový ty polštářky) za litr, a sem s nima šťastnej jak blecha. Teď vlezu sem, připadám si jak telátko a chci nový *:D*.
0 0
reagovat

TonyClifton

"No jo no a tady se zase lidi rozčilujou, že je někdo takovej námand, že celej rok nesleduje filmy a pak si vybere až v kině." - mně ti lidi nevadí (byť mi přijde líto, že tím zvyšují význam reklamy). Začnou mě ale sr*t, když si pak jdou napsat recenzi apod., Ostatně to je pak ekvivalent Conanova Clueless Gamera, ale je to myšleno vážně :D:D:D ehm
625727
"No jo no a tady se zase lidi rozčilujou, že je někdo takovej námand, že celej rok nesleduje filmy a pak si vybere až v kině." - mně ti lidi nevadí (byť mi přijde líto, že tím zvyšují význam reklamy). Začnou mě ale sr*t, když si pak jdou napsat recenzi apod., Ostatně to je pak ekvivalent Conanova Clueless Gamera, ale je to myšleno vážně *:D**:D**:D* ehm
TonyClifton
0 0
reagovat
Bína :+
Tony: Já fakt pořád nevidím, kde bych někomu něco cpal a kamenoval kohokoli za nějaké doporučení. Proboha já z vás nedělám hříšníky mířící do pekla, jestliže se opovážit si do či na oši nasadit něco levnějšího, jak dva a půl litru... Ostatně, pokud do ničeho dalšího investovat nehodláte, je to nejen vyhazování peněz z oken, ale možná i kontraproduktivní...
Osotatně, sám neposlouchám žádný Hi-End ;)8)?)...
625725
Bína *:+* Tony: Já fakt pořád nevidím, kde bych někomu něco cpal a kamenoval kohokoli za nějaké doporučení. Proboha já z vás nedělám hříšníky mířící do pekla, jestliže se opovážit si do či na oši nasadit něco levnějšího, jak dva a půl litru... Ostatně, pokud do ničeho dalšího investovat nehodláte, je to nejen vyhazování peněz z oken, ale možná i kontraproduktivní... Osotatně, sám neposlouchám žádný Hi-End *;)**8)**?)*...
0 0
reagovat

Memphis

A zkoušel jsi s HD558 starý osvědčený mod, aneb vyndej kus pěny, co tam Sennheiser nacpal aby zkazil zvuk a udělal větší rozdíl mezi 558 a 598? :)

odkaz

Jinak ty při upgradu budeš limitován tím zdrojem, Fiio E7 je v pohodě pro sluchátka třídy 558, ale pokud by jsi chtěl jít na HD600, tak už tam bude problém s výkonem.

Doporučil bych se podívat na bazar, tam by se daly sehnat HD600 a nějaký rozumný zesilovač(Fiio E9, BVaudio) do nějakých 7-8 tisíc.

Ted

Škoda že jsi se dostal zrovna k Ultrasone, to není zrovna chlouba vrcholových sluchátek.
625724
A zkoušel jsi s HD558 starý osvědčený mod, aneb vyndej kus pěny, co tam Sennheiser nacpal aby zkazil zvuk a udělal větší rozdíl mezi 558 a 598? :) [link="http://www.headfonia.com/sennheisers-new-hd558-and-hd598/3/"]odkaz[/link] Jinak ty při upgradu budeš limitován tím zdrojem, Fiio E7 je v pohodě pro sluchátka třídy 558, ale pokud by jsi chtěl jít na HD600, tak už tam bude problém s výkonem. Doporučil bych se podívat na bazar, tam by se daly sehnat HD600 a nějaký rozumný zesilovač(Fiio E9, BVaudio) do nějakých 7-8 tisíc. [b]Ted[/b] Škoda že jsi se dostal zrovna k Ultrasone, to není zrovna chlouba vrcholových sluchátek.
Memphis
0 0
reagovat
I zapálený Hi-fista si dokáže užít levné zařízení, to pouze pár snobů hodnotících pouze podle cenovky má tenhle odmítavý přístup ke všemu levnějšímu než 50/100/500 tisíc.

Sám mám špičkovou sluchátkovou sestavu na doma za 50 tisíc, na cesty za asi 12 tisíc a i tak velmi rád a často používám špunty okolo tisícovky, které s radostí každému doporučím. Ono Hi-fi, zvlášť to sluchátkové, je často o až neuvěřitelném poměru cena výkon. Za posledních pár let to šlo hrozně dál a v současnosti takové Vsonic VSD3, Ostry KC6, Zero Audio Tenore (ani o jedné značce jste asi nikdy neslyšeli) za cenu kolem tisícovky se vyrovnají starším špuntům, která stávaly klidně 10 tisíc.
625723
I zapálený Hi-fista si dokáže užít levné zařízení, to pouze pár snobů hodnotících pouze podle cenovky má tenhle odmítavý přístup ke všemu levnějšímu než 50/100/500 tisíc. Sám mám špičkovou sluchátkovou sestavu na doma za 50 tisíc, na cesty za asi 12 tisíc a i tak velmi rád a často používám špunty okolo tisícovky, které s radostí každému doporučím. Ono Hi-fi, zvlášť to sluchátkové, je často o až neuvěřitelném poměru cena výkon. Za posledních pár let to šlo hrozně dál a v současnosti takové Vsonic VSD3, Ostry KC6, Zero Audio Tenore (ani o jedné značce jste asi nikdy neslyšeli) za cenu kolem tisícovky se vyrovnají starším špuntům, která stávaly klidně 10 tisíc.
0 0
reagovat

sidda

Díky moc za názor. Jdu do nich:+
625717
Díky moc za názor. Jdu do nich*:+*
sidda
0 0
reagovat
Karlos ma v poslednom prispevku uplnu pravdu, to nie je o audiofilstve. Ale na to si musi kazdy prist asi sam a za svoje tazko zarobene/nasetrene peniaze.
625715
Karlos ma v poslednom prispevku uplnu pravdu, to nie je o audiofilstve. Ale na to si musi kazdy prist asi sam a za svoje tazko zarobene/nasetrene peniaze.
0 0
reagovat

Gonzi

No jo no a tady se zase lidi rozčilujou, že je někdo takovej námand, že celej rok nesleduje filmy a pak si vybere až v kině. :))


Já se bojím Tedovi něco doporučit, aby mne KARLOS neumlátil. :D
625713
No jo no a tady se zase lidi rozčilujou, že je někdo takovej námand, že celej rok nesleduje filmy a pak si vybere až v kině. *:))* Já se bojím Tedovi něco doporučit, aby mne KARLOS neumlátil. *:D*
Gonzi
0 0
reagovat
Ted: Ale samozřejmě, že to musí mít i nějakou hranici, pak by člověk nikdy nic nekoupil. Jenže pokud už někdo uvažuje, že si koupí sluchátka za dva, pak je reálná šance, že za dva roky bude uvažovat o koupi sluchadel za pět...
Samozřejmě Memphis "vychytal" dobu, kdy mu jeho odcházejí a to je příležitost sáhnout do vyšších vod. Ale u audiotechniky nejde jen o automaticky dražší=lepší. Člověk u toho musí přemýšlet. Bína ostatně návod, jak vybírat, napsal. A pokud jediný faktor, který bude při případném nákupu vybraného modelu stát v ceste a to cena, je imho naprosto logické připlatit, nebo počkat a došetřit.
Protože sluchadla opravdu nejsou spotřebním zbožím. KDyž člověk vybere dobře, nebude koštovat nic "lepšího" a bude se o ně dobře starat, je to investice vložená klidně i "do zbytku života". To není telefon, který zastará a přestane plnit potřebné fce. Ty sluchadla budou hrát. A to buď podle představ posluchače, nebo ne.
625712
Ted: Ale samozřejmě, že to musí mít i nějakou hranici, pak by člověk nikdy nic nekoupil. Jenže pokud už někdo uvažuje, že si koupí sluchátka za dva, pak je reálná šance, že za dva roky bude uvažovat o koupi sluchadel za pět... Samozřejmě Memphis "vychytal" dobu, kdy mu jeho odcházejí a to je příležitost sáhnout do vyšších vod. Ale u audiotechniky nejde jen o automaticky dražší=lepší. Člověk u toho musí přemýšlet. Bína ostatně návod, jak vybírat, napsal. A pokud jediný faktor, který bude při případném nákupu vybraného modelu stát v ceste a to cena, je imho naprosto logické připlatit, nebo počkat a došetřit. Protože sluchadla opravdu nejsou spotřebním zbožím. KDyž člověk vybere dobře, nebude koštovat nic "lepšího" a bude se o ně dobře starat, je to investice vložená klidně i "do zbytku života". To není telefon, který zastará a přestane plnit potřebné fce. Ty sluchadla budou hrát. A to buď podle představ posluchače, nebo ne.
0 0
reagovat

Karlos

Ale to je cesta do pekel. Ja v tom pripade nechci sluchatka, ja chci aby me budil rano zivej orchestr Odou na radost. :D
625711
Ale to je cesta do pekel. Ja v tom pripade nechci sluchatka, ja chci aby me budil rano zivej orchestr Odou na radost. *:D*
Karlos
0 0
reagovat
Ono já hlavně jak se dívám jak chci, opravdu nikde nedoporučuji nic z jiné cenové ?). To, že třeba koupi odložit na dobu, kdy na tom finančně nebude tak náročně (imho před Vánoci je to přece jen krušné, dopřát si něco, u čeho se člověk nebude nějak omezovat třeba) a vrazit do toho třeba víc, než měl původně v plánu, je věc druhá, ale pro mě logičtější. Protože i když třeba koupí mezikrok, budou hrát furt dobře a pak bude o to víc lomit rukama, že nešel do něčeho, co opravdu chce :))8)...
625710
Ono já hlavně jak se dívám jak chci, opravdu nikde nedoporučuji nic z jiné cenové *?)*. To, že třeba koupi odložit na dobu, kdy na tom finančně nebude tak náročně (imho před Vánoci je to přece jen krušné, dopřát si něco, u čeho se člověk nebude nějak omezovat třeba) a vrazit do toho třeba víc, než měl původně v plánu, je věc druhá, ale pro mě logičtější. Protože i když třeba koupí mezikrok, budou hrát furt dobře a pak bude o to víc lomit rukama, že nešel do něčeho, co opravdu chce *:))**8)*...
0 0
reagovat
Jo, ale zvuk z ineho zdroja. Subjektivne sa mi zdali basovejsie ako 598, ale mozno to bolo placebo ovplyvnene nazormi a porovnaniami na webe, kedze som to svojho casu tiez dost riesil:) A 598 som pocuval vzdy len doma cez kvalitny receiver.
Okrem vyssej ceny maju aj trosku nevyhodu pre niekoho kontroverzneho dizajnu.
625709
Jo, ale zvuk z ineho zdroja. Subjektivne sa mi zdali basovejsie ako 598, ale mozno to bolo placebo ovplyvnene nazormi a porovnaniami na webe, kedze som to svojho casu tiez dost riesil:) A 598 som pocuval vzdy len doma cez kvalitny receiver. Okrem vyssej ceny maju aj trosku nevyhodu pre niekoho kontroverzneho dizajnu.
0 0
reagovat

TonyClifton

Gonzi 15.11.2014 16:38:28 (kecárna)
Tak on je problém, že tyhle komunity obecně nejsou schopné pochopit, že na to někdo tolik peněz nedá a že výsledek ani neocení... Speciálně u audiofilů to nedávám.
-----------------
Tehdy jsem pak v kecárně KARLOSOVI vysvětloval, že to nebude platit vždy a všude, ale že tahle komunita je na ten příklad v podstatě nejvhodnější. Teď tedy jen dodám, že rozhovor pode mnou je to, proč si jako příklad beru většinou audiofily.

PS: nesnažím se rozdmýchat flame, jen mě pobavilo že se to tady objevilo 2 týdny po tom co jsem to řekl xD
625707
Gonzi 15.11.2014 16:38:28 (kecárna) Tak on je problém, že tyhle komunity obecně nejsou schopné pochopit, že na to někdo tolik peněz nedá a že výsledek ani neocení... Speciálně u audiofilů to nedávám. ----------------- Tehdy jsem pak v kecárně KARLOSOVI vysvětloval, že to nebude platit vždy a všude, ale že tahle komunita je na ten příklad v podstatě nejvhodnější. Teď tedy jen dodám, že rozhovor pode mnou je to, proč si jako příklad beru většinou audiofily. PS: nesnažím se rozdmýchat flame, jen mě pobavilo že se to tady objevilo 2 týdny po tom co jsem to řekl xD
TonyClifton
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se