Jen doplním k tomu fvtipnému videu s přepínáním aplikací:
Ten test přepínání aplikací byl na posraní vtipný hlavně proto, že zneužívá gimmick v zařízeních apple a právě "možná" proto ten chlapík všechny aplikace odklikával tlačítkem Home. Proto je ten test je naprosto neprůkazný, stejně jako vychytávka v kodu jistého Samsung zařízení aby si při benchmarku přeplo výkon CPU na jiné takty (v reálu se procesor přehříval proto používal menší, ale právě pro bench na pár chvil to šlo). A to je přece šumák, kdo chce Apple koupí si ho i kdyby se ohýbal, kdo chce Samsung koupí sí ho i kdyby dilatace vzrostla o 1mm pokaždý když na něj bude svítit slunce, tak co...
Už bych to prostě uzavřel, plyne z toho jediné a to že jsme tak trochu grafomani.
Gorecki
|
reagovat
|

