Vypadá to na špatnou cestu k souboru, ten můj řádek počítá s tím, že ten ffmpeg.exe soubor máš ve složce s adresou "C:\User\KAREL\ffmpeg", musíš si to kdyžtak upravit podle toho, kde ten soubor přesně máš uložený.
U toho tiff by změna přípony stačit měla, tam není žádný problém...
|
reagovat
|


