
TrDLo
mmm, tak to jsi první u koho o tom slyším (přecejen maj lidi kolem filmů spíš tendence kupovat přímo AV techniku) 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
Tak to jsem rád, že v téhle psychóze nejsem sám.
Přesně tuhle konfiguraci (dloouhý HDMI a USB kabel, hlučný server na půdě a Logitech K400) k přehrávání médií popužívám.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Po více než roční zkušenosti s LCD totiž musím přiznat, že na filmy to zkrátka není ono.|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|