
Doteď jsem měl tiskárnu v pokojíčku já, pěkně natvrdo s kabelem. Když chtěl někdo něco tisknout, tak mi to poslal, případně si sestra došla s Notebookem

Na druhou stranu nutno poznamenat, že nefungujeme jako závodní tiskárna, ale spíš vyjímečně se něco tisklo



). To, jak vypadá, mi ten film prodá na 50% a zbylých 50 dodá ten šílenej frajer na mašině