Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 6301 - 6320 Napsat příspěvek
Pánové, já vám řeknu jak to máme my doma, ať trochu vyhladnete... 8)

Doteď jsem měl tiskárnu v pokojíčku já, pěkně natvrdo s kabelem. Když chtěl někdo něco tisknout, tak mi to poslal, případně si sestra došla s Notebookem :D

Na druhou stranu nutno poznamenat, že nefungujeme jako závodní tiskárna, ale spíš vyjímečně se něco tisklo :D
607770
Pánové, já vám řeknu jak to máme my doma, ať trochu vyhladnete... *8)* Doteď jsem měl tiskárnu v pokojíčku já, pěkně natvrdo s kabelem. Když chtěl někdo něco tisknout, tak mi to poslal, případně si sestra došla s Notebookem *:D* Na druhou stranu nutno poznamenat, že nefungujeme jako závodní tiskárna, ale spíš vyjímečně se něco tisklo *:D*
0 0
reagovat
Jasně, v pořádku. Já si pro změnu nedokážu představit život bez gigabitového ethernetu u každého stolního PC, takže mám asi trochu zkreslené představy :D

Když vidím, ja (ne)funguje vestavěná Wi-Fi v zařízeních typu Smart TV, tak jsem byl vůči obdobnému řešení u tiskárny trochu skeptický. Mít to tam jako bonus na vyzkoušení, dejme tomu. Ale odříznout se od možnosti kdykoliv se vrátit k drátu? Takové zařízení bych si asi nekoupil - to je ale čistě můj osobní názor.
607763
Jasně, v pořádku. Já si pro změnu nedokážu představit život bez gigabitového ethernetu u každého stolního PC, takže mám asi trochu zkreslené představy :D Když vidím, ja (ne)funguje vestavěná Wi-Fi v zařízeních typu Smart TV, tak jsem byl vůči obdobnému řešení u tiskárny trochu skeptický. Mít to tam jako bonus na vyzkoušení, dejme tomu. Ale odříznout se od možnosti kdykoliv se vrátit k drátu? Takové zařízení bych si asi nekoupil - to je ale čistě můj osobní názor.
0 0
reagovat

TrDLo

jj, (ne)postradatelnost je u toho dána čistě tím, jak máš doma řešený internet.
extrém A: každá místnost má lan zásuvky (a tedy můžeš dát tiskárnu téměř kdekoli)
extrém B: internet je přiveden na jedno místo rodinného domku a dál je distribuován přes wifi (a tedy bys musel k tiskárně vést kabel, vrtat stěny apod)
607762
jj, (ne)postradatelnost je u toho dána čistě tím, jak máš doma řešený internet. extrém A: každá místnost má lan zásuvky (a tedy můžeš dát tiskárnu téměř kdekoli) extrém B: internet je přiveden na jedno místo rodinného domku a dál je distribuován přes wifi (a tedy bys musel k tiskárně vést kabel, vrtat stěny apod)
TrDLo
0 0
reagovat
Rozumím. Není to něco, co bych popsal slovy "nechápu, jak jsem mohl žít bez...", když se jedná jen o trochu pohodlnější prvotní instalaci (a navíc z každé drátové lze wi-fi tiskárna snadno vyrobit), ale chápu, že to pro někoho může být přínos.

Díky, zkrátka mě zajímalo, jestli náhodou nepřehlížím nějakou killer feature.
607759
Rozumím. Není to něco, co bych popsal slovy "nechápu, jak jsem mohl žít bez...", když se jedná jen o trochu pohodlnější prvotní instalaci (a navíc z každé drátové lze wi-fi tiskárna snadno vyrobit), ale chápu, že to pro někoho může být přínos. Díky, zkrátka mě zajímalo, jestli náhodou nepřehlížím nějakou killer feature.
0 0
reagovat
Ubyde ti jeden kabel na stole... A nebo jak píše Gonzi, dáš ji na druhou stranu místnosti do kouta, kde ji připojíš jen na šťávu...
607752
Ubyde ti jeden kabel na stole... A nebo jak píše Gonzi, dáš ji na druhou stranu místnosti do kouta, kde ji připojíš jen na šťávu...
0 0
reagovat

TrDLo

Můžeš ji mít kdekoli v zásuvce a nemusíš řešit, jestli je poblíž LAN drát? Já třeba žádný LAN drát v bytě nemám, mám jen wifi router a vše se připojuje na něj.
607751
Můžeš ji mít kdekoli v zásuvce a nemusíš řešit, jestli je poblíž LAN drát? Já třeba žádný LAN drát v bytě nemám, mám jen wifi router a vše se připojuje na něj.
TrDLo
0 0
reagovat
Leda by byl napíchnutej na sousedovu wifi, ale i tak bych to spíš řešil nějakým bridgem za pár stovek z aukra.
607750
Leda by byl napíchnutej na sousedovu wifi, ale i tak bych to spíš řešil nějakým bridgem za pár stovek z aukra.
0 0
reagovat
Jen tak ze zvědavosti, co je tak super na tiskárně s wi-fi? To ji přenášíte po domě, nebo jak?
607749
Jen tak ze zvědavosti, co je tak super na tiskárně s wi-fi? To ji přenášíte po domě, nebo jak?
0 0
reagovat

Mildík

povánoční výprodeje a jakékoli jiné podobné věci se většinou nevztahují na "kvalitní" výrobky ani z daleka tak moc, jako na "spotřební zboží". Nevím jestli se tam řadí i tiskárny, ale třeba takový PC HW, fototechnika a podobné věci jsou pořád stejně drahé a zlevňují až s nástupem nových generací.
607748
povánoční výprodeje a jakékoli jiné podobné věci se většinou nevztahují na "kvalitní" výrobky ani z daleka tak moc, jako na "spotřební zboží". Nevím jestli se tam řadí i tiskárny, ale třeba takový PC HW, fototechnika a podobné věci jsou pořád stejně drahé a zlevňují až s nástupem nových generací.
Mildík
0 0
reagovat
Díky díky. No mně se nejvíc líbí tenhle mazlík: link

Jen teda sem koukal na ty náplně a koukám, že jsem nějako zaspal dobu a barevná náplň se už nedělá v jednom balíku, ale jsou to 3 rozdílné Cartridge... Zajímavé ?)

Každopádně to nespěchá, pod stromkem to nemusí být, tak buďto počkám na nějaké předvánoční nabídky, nebo klidně i povánoční výprodej. 8)

Pořád přemýšlím, co s tou starou? Jako do servisu to dávat nechci, ale vyhazovat taky ne... Něco mi říká, že je problém v nějaký prkotině, protože při zapnutí chrochtá normálně, jen když se dá tisk, tak netiskne :D Kdyby byla prázdná náplň, tak to alespoň zařve, ale ono nic...
607745
Díky díky. No mně se nejvíc líbí tenhle mazlík: [link="http://www.alza.cz/hp-deskjet-6525-ink-advantage-e-all-in-one-d364326.htm#popis"]link[/link] Jen teda sem koukal na ty náplně a koukám, že jsem nějako zaspal dobu a barevná náplň se už nedělá v jednom balíku, ale jsou to 3 rozdílné Cartridge... Zajímavé *?)* Každopádně to nespěchá, pod stromkem to nemusí být, tak buďto počkám na nějaké předvánoční nabídky, nebo klidně i povánoční výprodej. *8)* Pořád přemýšlím, co s tou starou? Jako do servisu to dávat nechci, ale vyhazovat taky ne... Něco mi říká, že je problém v nějaký prkotině, protože při zapnutí chrochtá normálně, jen když se dá tisk, tak netiskne *:D* Kdyby byla prázdná náplň, tak to alespoň zařve, ale ono nic...
0 0
reagovat
ja mam o neco vyssi model HPcka, musel sem ho kupovat narychlo kdyz mi odesla tiskarna na jedny akci, ale jsem s nim strasne spokojenej. Nechapu, jak sem moh zit s tiskarnou bez wifi tisku, sviha rychle a ty tonery - nejak to nechapu, ale mam natisknutejch nejakejch devadesat 10x15 fotek a kvanta faktur a porad tam mam pulku tech puvodnich, ktery mely navic vydrzet prej podstatne min ... takze ja HPcko muzu doporucit.
607714
ja mam o neco vyssi model HPcka, musel sem ho kupovat narychlo kdyz mi odesla tiskarna na jedny akci, ale jsem s nim strasne spokojenej. Nechapu, jak sem moh zit s tiskarnou bez wifi tisku, sviha rychle a ty tonery - nejak to nechapu, ale mam natisknutejch nejakejch devadesat 10x15 fotek a kvanta faktur a porad tam mam pulku tech puvodnich, ktery mely navic vydrzet prej podstatne min ... takze ja HPcko muzu doporucit.
0 0
reagovat
přesně tenhle cannon jsem ted kupoval do prace a nemuzu si stezovat. K HP mam odpor, takze pro me by byla volba jista. Display je neocenitelnej, kdyz se neco posere... z tech blikajicich diodek by se jeden opupinkoval, nez zjisti, co se deje. Na display se ti to rovnou napise.
607649
přesně tenhle cannon jsem ted kupoval do prace a nemuzu si stezovat. K HP mam odpor, takze pro me by byla volba jista. Display je neocenitelnej, kdyz se neco posere... z tech blikajicich diodek by se jeden opupinkoval, nez zjisti, co se deje. Na display se ti to rovnou napise.
0 0
reagovat

Tiskárna

Jelikož to vypadá, že moje tiskárna už tiskne ve věčných lovištích, tak si pod stromek nadělím

(Ježíšek neexistuje!)

nějakou novou tiskárnu. Vůbec se v tom nevyznám, můj stroj má na kontě přes 10 let a sloužil dobře... Koukal jsem zhruba na Alzu a jejich nabídky a docela jsem koukal, že za přijatelné peníze se dá koupit "multi" tiskárna (prostě tisk, kopírování, scan). Takže bych šel asi do tohohle.

Co se značky týče, nevím proč, ale táhne mě to k HP, ale nechám i to klidně rozmluvit.

Koukal jsem třeba na tohohle mazlíka link nebo i canon má pěkné kousky link.

Nevim jak moc je potreba ten display - kvuli nastaveni kopirovani atd...

Diky za cokoliv :)
607079
Jelikož to vypadá, že moje tiskárna už tiskne ve věčných lovištích, tak si pod stromek nadělím (Ježíšek neexistuje!) nějakou novou tiskárnu. Vůbec se v tom nevyznám, můj stroj má na kontě přes 10 let a sloužil dobře... Koukal jsem zhruba na Alzu a jejich nabídky a docela jsem koukal, že za přijatelné peníze se dá koupit "multi" tiskárna (prostě tisk, kopírování, scan). Takže bych šel asi do tohohle. Co se značky týče, nevím proč, ale táhne mě to k HP, ale nechám i to klidně rozmluvit. Koukal jsem třeba na tohohle mazlíka [link="http://www.alza.cz/hp-deskjet-3515-ink-advantage-e-all-in-one-d366744.htm"]link[/link] nebo i canon má pěkné kousky [link="http://www.alza.cz/canon-pixma-mg5350-d262527.htm"]link[/link]. Nevim jak moc je potreba ten display - kvuli nastaveni kopirovani atd... Diky za cokoliv :)
Tiskárna
0 0
reagovat
Osobne tiez nemam s tymito konkretymi modelami, ale zopar inych Lenov uz mi rukami preslo a ja osobne by som volil Lenovo.
606951
Osobne tiez nemam s tymito konkretymi modelami, ale zopar inych Lenov uz mi rukami preslo a ja osobne by som volil Lenovo.
0 0
reagovat
Netobook pro sestru... žádné hry, minimální požadavky (škola - Word; net; fb; SD, či nenáročné HD video; tahat to bude jen mezi školou a domem - nedojíždí denně), víceméně minimální náklady...
Acer Aspire E1-531, nebo Lenovo IdeaPad G500? Ptám se hlavně na dílenské zpracování, Lenovo se mi líbí víc, ale s těmahle mašinama nemám vůbec žádné zkušenosti...
606948
Netobook pro sestru... žádné hry, minimální požadavky (škola - Word; net; fb; SD, či nenáročné HD video; tahat to bude jen mezi školou a domem - nedojíždí denně), víceméně minimální náklady... [link="http://www.alza.cz/acer-aspire-e1-531-cerny-d436615.htm"]Acer Aspire E1-531[/link], nebo [link="http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g500-texture-d481122.htm"]Lenovo IdeaPad G500[/link]? Ptám se hlavně na dílenské zpracování, Lenovo se mi líbí víc, ale s těmahle mašinama nemám vůbec žádné zkušenosti...
0 0
reagovat
RAM nepotřebuješ -to je hodně herní/poweruser záležitost, ale na "trolling around" ti to stačí bez problému...
606580
RAM nepotřebuješ -to je hodně herní/poweruser záležitost, ale na "trolling around" ti to stačí bez problému...
0 0
reagovat

TedGeorge

Máš aktuálně i nějaké jiné PC? S tou RAM není nic jednoduššího, než se podívat na vlastní oči. Uprostřed nějaké běžné práce si otevři správce úloh a podívej se, kolik je alkováno paměti - nutno brát v potaz, že Win7 si celkem dost berou "do zásoby", takže se spouštěním dalších aplikací to neroste úplně lineárně (kromě otesánků typu webový prohlížeč, IDE k programování, atd.).

Já se na systému s 8 GB RAM obvykle pohybuju kolem 2 GB (spuštěný prohlížeč s řadou záložek, hudební přehrávač, IM klient, správce souborů, steam, b.net desktop klient, služby na pozadí, ...), takže ta rezerva pro ještě další aplikace mi i při 4 GB připadá dostatečná.

Samozřejmě nutno brát v potaz, že k nějakému zpomalení dochází skokově teprve až opravdu všechnu paměť vyčerpáš. A i potom to s SSD není nějaká krizovka, doby, kdy swapující disk znamenal konečnou, jsou dávno pryč.
606573
Máš aktuálně i nějaké jiné PC? S tou RAM není nic jednoduššího, než se podívat na vlastní oči. Uprostřed nějaké běžné práce si otevři správce úloh a podívej se, kolik je alkováno paměti - nutno brát v potaz, že Win7 si celkem dost berou "do zásoby", takže se spouštěním dalších aplikací to neroste úplně lineárně (kromě otesánků typu webový prohlížeč, IDE k programování, atd.). Já se na systému s 8 GB RAM obvykle pohybuju kolem 2 GB (spuštěný prohlížeč s řadou záložek, hudební přehrávač, IM klient, správce souborů, steam, b.net desktop klient, služby na pozadí, ...), takže ta rezerva pro ještě další aplikace mi i při 4 GB připadá dostatečná. Samozřejmě nutno brát v potaz, že k nějakému zpomalení dochází skokově teprve až opravdu všechnu paměť vyčerpáš. A i potom to s SSD není nějaká krizovka, doby, kdy swapující disk znamenal konečnou, jsou dávno pryč.
TedGeorge
0 0
reagovat
Ergonomicky to vypadá špičkově. :+
606572
Ergonomicky to vypadá špičkově. *:+*
0 0
reagovat

TrDlo

No a váha 0.94 Kg :o:o:o

Hmm, ok, ty 4GB ramky by teda asi stačili. Trochu sem se bál, že by to zpomalovalo i systém, ale když říkáš že mimo gamesi, renderování videa atd to nepoznám, tak ti budu věřit. Takže zbývá ten dongl, kterej Touch řada měla v základu, ale tady to nikde zaboha nemůžu vygooglit. Bohužel to tu "díru" na klasickej káblík na net nemá, no...
606571
No a váha 0.94 Kg *:o**:o**:o* Hmm, ok, ty 4GB ramky by teda asi stačili. Trochu sem se bál, že by to zpomalovalo i systém, ale když říkáš že mimo gamesi, renderování videa atd to nepoznám, tak ti budu věřit. Takže zbývá ten dongl, kterej Touch řada měla v základu, ale tady to nikde zaboha nemůžu vygooglit. Bohužel to tu "díru" na klasickej káblík na net nemá, no...
TrDlo
0 0
reagovat
To vypadá na docela fajn kousek.

Ta RAM zamrzí, obzvlášť protože nejde později upgradovat, je totiž napájená přímo na desce. Nejspíš proto je i komplikovanější sehnat verzi s 8 GB, třeba se v té levnější konfiguraci vůbec nevyrábí?

Ale opravdu potřebuješ těch 8 GB? Na předchozí stránce vylučuješ gamesení (což by na té integrované grafárně stejně moc nešlo), takže pokud neprovozuješ nějaký masivní virtualizace nebo věci jako stříhání videa, tak moc nevidím důvod na tomhle parametru nějak lpět. 4 GB je pro běžnou práci na Windows víc než dost.

Osobně mám ještě trochu výhrady vůči 1080p na 13.3", ale pokud máš perfektní zrak, tak je to asi jenom o zvyku.
606570
To vypadá na docela fajn kousek. Ta RAM zamrzí, obzvlášť protože nejde později upgradovat, je totiž napájená přímo na desce. Nejspíš proto je i komplikovanější sehnat verzi s 8 GB, třeba se v té levnější konfiguraci vůbec nevyrábí? Ale opravdu potřebuješ těch 8 GB? Na předchozí stránce vylučuješ gamesení (což by na té integrované grafárně stejně moc nešlo), takže pokud neprovozuješ nějaký masivní virtualizace nebo věci jako stříhání videa, tak moc nevidím důvod na tomhle parametru nějak lpět. 4 GB je pro běžnou práci na Windows víc než dost. Osobně mám ještě trochu výhrady vůči 1080p na 13.3", ale pokud máš perfektní zrak, tak je to asi jenom o zvyku.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se