Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 65441 - 65460 Napsat příspěvek

Popik

Na zaklade toho ako sa vyjadrujes, je evidentne, ze ty si toho intelektu moc nepobral.
602640
Na zaklade toho ako sa vyjadrujes, je evidentne, ze ty si toho intelektu moc nepobral.
Popik
0 0
reagovat

TonyClifton

Přijde mi zbytečné MoS vůbec vytahovat. Haterů to bude mít dost (jako Avatar), ale má to tah na jeden z filmů desetiletí (as far as blockbusters are concerned)
602638
Přijde mi zbytečné MoS vůbec vytahovat. Haterů to bude mít dost (jako Avatar), ale má to tah na jeden z filmů desetiletí (as far as blockbusters are concerned)
TonyClifton
0 0
reagovat

popik

Tohle můžou poslouchat opravdu jen rádoby intelektuální fetky, bo jinak to přiteplený kvílení nemůže nikdo normální vydržet :-
602636
Tohle můžou poslouchat opravdu jen rádoby intelektuální fetky, bo jinak to přiteplený kvílení nemůže nikdo normální vydržet *:-*
popik
0 0
reagovat

Nine Inch Nails

Nine Inch Nails vladnu tohtorocnym festivalom link
602635
Nine Inch Nails vladnu tohtorocnym festivalom [link="http://liveweb.arte.tv/fr/video/Rock_n_Heim_2013___Nine_Inch_Nails/"]link[/link]
Nine Inch Nails
0 0
reagovat

TonyCIifton

602633
http://www.carolinashootersclub.com/attachment.php?attachmentid=28753&d=1349663960&thumb=1
TonyCIifton
0 0
reagovat
Film roku = to druhé po Man of Steel?
602632
Film roku = to druhé po Man of Steel?
0 0
reagovat
602631
[link="https://www.fourpawsplace.com/images/Firefighter%20Dog%20Costume.jpg"]link[/link]
0 0
reagovat
Nesouhlasím
602630
Nesouhlasím
0 0
reagovat
olympus je jak nejakej fake pilot 24ky. WHD je skvela buddy movie, ale film roku je zatim jednoznacne Ja padouch 2. Let the flame begin !
602629
olympus je jak nejakej fake pilot 24ky. WHD je skvela buddy movie, ale film roku je zatim jednoznacne Ja padouch 2. Let the flame begin !
0 0
reagovat
opet jsrm se ptistihl, ze nevim, o kterem z tech filmu se bavite :D
602628
opet jsrm se ptistihl, ze nevim, o kterem z tech filmu se bavite *:D*
0 0
reagovat
Olympus jsem si užil, ale znova bych se podíval jen na tu úvodní akci a celý film mi nechybí. Překvapením pro mě byl White House Down. Čekal jsem, že se mi to bude líbit, ale nečekal jsem, že to bude pomalu film roku.
602627
Olympus jsem si užil, ale znova bych se podíval jen na tu úvodní akci a celý film mi nechybí. Překvapením pro mě byl White House Down. Čekal jsem, že se mi to bude líbit, ale nečekal jsem, že to bude pomalu film roku.
0 0
reagovat
Olympus je jasná koupě, dík za info. :+
602626
Olympus je jasná koupě, dík za info. *:+*
0 0
reagovat
olympus u nas vychazi na dyvku za 200 ve stredu
602625
olympus u nas vychazi na dyvku za 200 ve stredu
0 0
reagovat

Disketa1

Nikdo nechce tragédii zvanou VyVolení.

TonyClifton
Man of Steel bych taky bral. Spolu s ... Olympus has Fallen. Letošek ja zklamání jako prase.
Možná tak ještě World War Z...
A jinak za reakci na Diskovy VyVolený :+ x 1 000 000 000 :D

vzeč
:o:+ Nehorázně übercool.
602624
Nikdo nechce tragédii zvanou VyVolení. [b]TonyClifton[/b] Man of Steel bych taky bral. Spolu s ... Olympus has Fallen. Letošek ja zklamání jako prase. Možná tak ještě World War Z... A jinak za reakci na Diskovy VyVolený *:+* x 1 000 000 000 *:D* [b]vzeč[/b] *:o**:+* Nehorázně übercool.
Disketa1
0 0
reagovat

vZeč

Určite.
602623
Určite.
vZeč
0 0
reagovat
Přesně tak. Nikdo nechce tragédii zvanou druhá a třetí řada.
602622
Přesně tak. Nikdo nechce tragédii zvanou druhá a třetí řada.
0 0
reagovat
Kdyby tam byl Fuka, tak na to koukáme všichni ?)
602621
Kdyby tam byl Fuka, tak na to koukáme všichni *?)*
0 0
reagovat
Jako vím, že se to jmenuje Kecárna... ale fakt bych ocenil, kdyby se sem ta reality kokotina netahala. Na to snad nemůže koukat nikdo soudnej, kdyžtak si to řešte u sebe na Facebooku nebo kdekoliv jinde. Díky.
602620
Jako vím, že se to jmenuje Kecárna... ale fakt bych ocenil, kdyby se sem ta reality kokotina netahala. Na to snad nemůže koukat nikdo soudnej, kdyžtak si to řešte u sebe na Facebooku nebo kdekoliv jinde. Díky.
0 0
reagovat
Jestli to tady začneš vytahovat, tak tu začnu ventilovat svoje choutky a budu ti zasírat vzkazník odkazama na fekal porno, stačí?
602619
Jestli to tady začneš vytahovat, tak tu začnu ventilovat svoje choutky a budu ti zasírat vzkazník odkazama na fekal porno, stačí?
0 0
reagovat
Proč ne? Tehdy se o tom mluvilo hodně. Na první sérii jsem koukal docela pravidelně a byla to velká zábava, protože se tam sešli opravdu zábavní lidé. Další dvě řady už ale byly špatné hlavně výběrem exotů, kteří hodně tlačili na pilu. A taky to byla nuda. Když vidím první tři kandidáty na novou sérii, tak musím říct, že Prima vůbec nepochopila, že doba se změnila a chce to naladit na úplně jinou vlnu. Proto to zklamání.
602618
Proč ne? Tehdy se o tom mluvilo hodně. Na první sérii jsem koukal docela pravidelně a byla to velká zábava, protože se tam sešli opravdu zábavní lidé. Další dvě řady už ale byly špatné hlavně výběrem exotů, kteří hodně tlačili na pilu. A taky to byla nuda. Když vidím první tři kandidáty na novou sérii, tak musím říct, že Prima vůbec nepochopila, že doba se změnila a chce to naladit na úplně jinou vlnu. Proto to zklamání.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se