Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 65481 - 65500 Napsat příspěvek
Leo WTF?!
602591
Leo [link="http://img845.imageshack.us/img845/3708/ho7o.jpg"]WTF[/link]?!
0 0
reagovat
Kašlat na o(t)(p)ravování lidí, ale tahla novodobá nemesis gramatiky je fakt zajímavá.
602589
Kašlat na o(t)(p)ravování lidí, ale tahla novodobá nemesis gramatiky je fakt zajímavá.
0 0
reagovat

sidda

Taková studie neexistuje, ale souhlasím s tebou, taky mě to ničí. Pak je ze mě grammar nazi a neustále lidi opravuju. :D
602588
Taková studie neexistuje, ale souhlasím s tebou, taky mě to ničí. Pak je ze mě grammar nazi a neustále lidi opravuju. *:D*
sidda
0 0
reagovat

Levice vs. pravice? Nezájem.

Už asi počtvrté příspěvek na stejné téma za poslední půlrok, ale ignorovat se to prostě nedá.

Mě by vážně zajímala důkladná studie toho, kde se celá ta záležitost se zaměňováním hold za holt vzala. Chyby - i/y, mně/mě, s/z apod. to se vyseká každý, ale co je za problém použít správně "holt"?

Svěráka s rákoskou na vás.

Kůl v plodě končí. 8)

Případné chyby v textu prosím do vzkazníku, ať nejsem za totálního idiota.
602587
Už asi počtvrté příspěvek na stejné téma za poslední půlrok, ale ignorovat se to prostě nedá. Mě by vážně zajímala důkladná studie toho, kde se celá ta záležitost se zaměňováním hold za holt vzala. Chyby - i/y, mně/mě, s/z apod. to se vyseká každý, ale co je za problém použít správně "holt"? Svěráka s rákoskou na vás. Kůl v plo[b]d[/b]ě končí. *8)* [spoiler]Případné chyby v textu prosím do vzkazníku, ať nejsem za totálního idiota.[/spoiler]
Levice vs. pravice? Nezájem.
0 0
reagovat

Assassin's Creed 4

Včera jsem po dlouhé době trochu zapátral, jak to vypadá s novým AC a kouknul jsem na dvě videa (link a link) a spokojenost :+ Sice si to asi nezahraju na svém funidle... ale jednou se k tomu třeba dostanu... :D

Vypadá to na vymazlené prostředí a hromnou mapu, tak proč ne? :+

Příběhově jsem moc zvědav, jak navážou (i když trojka už byla trochu moc mind-fuck i na mě), ale jestli si to zachová hratelnost a zábavnost není co vyčíst...

Zajímavé je, že ještě nevyšla AC4 a už se pracuje na dalších 2 pokračování... Hold je to značka a sypačka na prachy...
602586
Včera jsem po dlouhé době trochu zapátral, jak to vypadá s novým AC a kouknul jsem na dvě videa ([link="http://www.youtube.com/watch?v=DBSfN2y3ZSQ&feature=c4-overview-vl&list=PL8za59GW8txSSJ7ZoOe2Q50Q6OtkSPstp"]link[/link] a [link="http://www.youtube.com/watch?v=0ppfJ9Mv71Y&feature=c4-overview-vl&list=PL8za59GW8txSSJ7ZoOe2Q50Q6OtkSPstp"]link[/link]) a spokojenost *:+* Sice si to asi nezahraju na svém funidle... ale jednou se k tomu třeba dostanu... *:D* Vypadá to na vymazlené prostředí a hromnou mapu, tak proč ne? *:+* Příběhově jsem moc zvědav, jak navážou (i když trojka už byla trochu moc mind-fuck i na mě), ale jestli si to zachová hratelnost a zábavnost není co vyčíst... Zajímavé je, že ještě nevyšla AC4 a už se pracuje na dalších 2 pokračování... Hold je to značka a sypačka na prachy...
Assassin's Creed 4
0 0
reagovat

Humble Origin Bundle

Neuvěřitelná akce, ve které vidím jenom win-win... EA natáhne lidi na Origin (a někdo se třeba uchytí), parádní reklamní akce na BF4 a k lidem na Steamu se dostali velmi slušné kousky za minimální cenu... Přidané hry jsou už jen třesničkou na dortu (RA3 mě láká nejvíc)...

Zajímavá je také Weekly humble bundle... Amnesia za hubičku a další zajímavé hry (+ Botanicula od českého studia)...

Fakt se nestačím divit :+
602585
Neuvěřitelná akce, ve které vidím jenom win-win... EA natáhne lidi na Origin (a někdo se třeba uchytí), parádní reklamní akce na BF4 a k lidem na Steamu se dostali velmi slušné kousky za minimální cenu... Přidané hry jsou už jen třesničkou na dortu (RA3 mě láká nejvíc)... Zajímavá je také Weekly humble bundle... Amnesia za hubičku a další zajímavé hry (+ Botanicula od českého studia)... Fakt se nestačím divit *:+*
Humble Origin Bundle
0 0
reagovat
Když jste to tady tak nakousli, tak vedle dalšího Zaklínače se těším na nového Thiefa, snad to bude v duchu prvních dílů. Naposledy jsem se takhle bavil u Dishonored a jeho story DLC. :+
602584
Když jste to tady tak nakousli, tak vedle dalšího Zaklínače se těším na nového [link="http://www.youtube.com/watch?v=Q3QQHurZrrU"]Thiefa[/link], snad to bude v duchu prvních dílů. Naposledy jsem se takhle bavil u Dishonored a jeho story DLC. *:+*
0 0
reagovat

HAL

Čo máš proti Bulletstorm?
602583
Čo máš proti Bulletstorm?
HAL
0 0
reagovat

popik

Raději tohle link než se znova dívát na tu hova*inu :D
602582
Raději tohle http://cheezburger.com/7734686208 než se znova dívát na tu hova*inu *:D*
popik
0 0
reagovat

TonyCIifton

602579
http://data.whicdn.com/images/49713530/Gay-Test_large.png
TonyCIifton
0 0
reagovat

popik

to TonyClifton: Teď se o to bude pokoušet Ted, nemáš to jedno? :D Sorry, ale tohle byla nahrávka na smeč :D
602578
to TonyClifton: Teď se o to bude pokoušet Ted, nemáš to jedno? *:D* Sorry, ale tohle byla nahrávka na smeč *:D*
popik
0 0
reagovat

Ted

To mi zlepšilo náladu dík, po tý debatě ve vzkazníku, kde se mě Disk snažil přesvědčit, že jsem skrytej gay.
602577
To mi zlepšilo náladu dík, po tý debatě ve vzkazníku, kde se mě Disk snažil přesvědčit, že jsem skrytej gay.
Ted
0 0
reagovat

Ted

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+:+
602576
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa*:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+**:+*
Ted
0 0
reagovat

TedGeorge

Myslíš tohle Boo
602575
Myslíš tohle [link="https://www.youtube.com/watch?v=cO3igPyBnNA"]Boo[/link]
TedGeorge
0 0
reagovat
Kdyz se rekne Planescape musi se rict Baldurs Gate. Ma zivotni hra. Go for rhe eyes Boo, Go for the eyes !!!!!!
602574
Kdyz se rekne Planescape musi se rict Baldurs Gate. Ma zivotni hra. Go for rhe eyes Boo, Go for the eyes !!!!!!
0 0
reagovat

Kostěj

To není překladem, tyhle logický lapsy v rozhoverech tam jsou i v originále. Hlavně když projdeš ty různé reakce, tak se ten rozhovor kolikrát vůbec nezmění a tvůj vliv je nulový.

Podobný efekt má znovu rozehrátí The Walking Dead, kdy člověk zjistí, že může mačkat skoro cokoliv a dopadne to +- stejně.

V tomhle na Witchera nic nemá, kromě o dost starších pecek typu Planescape Torment atd. A trojka s celou trilogií ME podle všeho tak zamete, že to pěkné nebude :D
602573
To není překladem, tyhle logický lapsy v rozhoverech tam jsou i v originále. Hlavně když projdeš ty různé reakce, tak se ten rozhovor kolikrát vůbec nezmění a tvůj vliv je nulový. Podobný efekt má znovu rozehrátí The Walking Dead, kdy člověk zjistí, že může mačkat skoro cokoliv a dopadne to +- stejně. V tomhle na Witchera nic nemá, kromě o dost starších pecek typu Planescape Torment atd. A trojka s celou trilogií ME podle všeho tak zamete, že to pěkné nebude *:D*
Kostěj
0 0
reagovat

Macejko

couldn't agree more :+:+
602572
couldn't agree more *:+**:+*
Macejko
0 0
reagovat
V pořádku :)
Mně na Mass Effectu hrozně vadí ten styl rozhovorů, kdy ti postava žbleptne něco úplně jinýho, než jsi zamýšlel - navíc se nezřídka stává, že ty jednotlivý repliky na sebe ani nijak logicky nenavazujou, byť to tedy může být způsobeno překladem. V paměti mi utkvěl jeden rozhovor s Ashley v jedničce, kterej jsem si projel asi čtyřikrát a stejně nemám páru, co to mělo znamenat :D.
No a úplně kdykoliv dám přednost Zaklínačský morální nejednoznačnosti před stupnicí paragon / renegade s podbarvenejma možnostma v dialozích, brr :(
602570
V pořádku *:)* Mně na Mass Effectu hrozně vadí ten styl rozhovorů, kdy ti postava žbleptne něco úplně jinýho, než jsi zamýšlel - navíc se nezřídka stává, že ty jednotlivý repliky na sebe ani nijak logicky nenavazujou, byť to tedy může být způsobeno překladem. V paměti mi utkvěl jeden rozhovor s Ashley v jedničce, kterej jsem si projel asi čtyřikrát a stejně nemám páru, co to mělo znamenat *:D*. No a úplně kdykoliv dám přednost Zaklínačský morální nejednoznačnosti před stupnicí paragon / renegade s podbarvenejma možnostma v dialozích, brr *:(*
0 0
reagovat

Kostěj

Zaklínač (obidva diely) sú moje numero 2 a fakt som sa musel zamyslieť, kým som napísal tamten ultimátny verdikt. Ale stojím si za tým. Čo ako sú Zaklínači super, ME je u mňa o triedu vyššie. Skutočne lepší je Witcher asi naozaj iba po tej grafickej stránke. To však neznamená, že tie hry nezbožňujem a že od trojky nečakám ultimátne zavŕšenie trilógie ;)
602568
Zaklínač (obidva diely) sú moje numero 2 a fakt som sa musel zamyslieť, kým som napísal tamten ultimátny verdikt. Ale stojím si za tým. Čo ako sú Zaklínači super, ME je u mňa o triedu vyššie. Skutočne lepší je Witcher asi naozaj iba po tej grafickej stránke. To však neznamená, že tie hry nezbožňujem a že od trojky nečakám ultimátne zavŕšenie trilógie *;)*
Kostěj
0 0
reagovat
...čímž teda nechci říct, že je ME špatnej, to zas ne. Akorát pokaždý když někoho slyším chválit tuhle trilogii, vzpomenu si na Zaklínače a je mi smutno, protože ten Mass Effect válcuje ve všech ohledech, co jsi zmínil, navíc ještě přihazuje ohromující grafickou stránku a při tom o něm (z globálního hlediska) ví jen málokdo...
602567
...čímž teda nechci říct, že je ME špatnej, to zas ne. Akorát pokaždý když někoho slyším chválit tuhle trilogii, vzpomenu si na Zaklínače a je mi smutno, protože ten Mass Effect válcuje ve všech ohledech, co jsi zmínil, navíc ještě přihazuje ohromující grafickou stránku a při tom o něm (z globálního hlediska) ví jen málokdo...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se