
A abychom předešli omylům... Postuju to kvůli tomu, co se děje uprostřed, i když přiznávám, že je těžké "neodbíhat" do stran 

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
A ještě k tomu ženská trenérka fotbalu... No, říkají tomu "soccer", tam je možný fakt všechno. 
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|



|
reagovat
|

|
reagovat
|
link|
reagovat
|