Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 76941 - 76960 Napsat příspěvek
Jj, dobrej trailer, stejne tak jako na Tomb Raidera, uvidime, jak bude vypadat samotna hra...
568147
Jj, dobrej trailer, stejne tak jako na Tomb Raidera, uvidime, jak bude vypadat samotna hra...
0 0
reagovat

E3

Prey 2. Deus Ex, Tomb Raider, Rage :+ Škoda že si ani jednu z nich nezahraju :D
568140
Prey 2. Deus Ex, Tomb Raider, Rage *:+* Škoda že si ani jednu z nich nezahraju *:D*
E3
0 0
reagovat
fajnový trailer na Prey 2 link :+
568139
fajnový trailer na Prey 2 http://www.youtube.com/watch?v=_jQX6EbZcDY *:+*
0 0
reagovat
jo... ted jsem se koukl, ze byl releasnuty 20.5 +-
fail :)
568100
jo... ted jsem se koukl, ze byl releasnuty 20.5 +- fail :)
0 0
reagovat
ten už je dlouho v klipech
568098
ten už je dlouho v klipech
0 0
reagovat
link

tak jsem to pro vas uploadnul :)
568097
http://www.youtube.com/watch?v=OBatxUq_H2s tak jsem to pro vas uploadnul :)
0 0
reagovat
na Bayovych strankach i na jeho Youtube a Vimeo kanalu nic noveho neni
568095
na Bayovych strankach i na jeho Youtube a Vimeo kanalu nic noveho neni
0 0
reagovat
co rikate na 4-ty trailer k transformerum?

i kdyz je tam jen par novych veci, tak to sakra stoji minimalne za shlednuti
568093
co rikate na 4-ty trailer k transformerum? i kdyz je tam jen par novych veci, tak to sakra stoji minimalne za shlednuti
0 0
reagovat

Luke Newman

To neřeš ... hlavně že se ktomu dostal svým způsobem .. :D
568088
To neřeš ... hlavně že se ktomu dostal svým způsobem .. *:D*
Luke Newman
0 0
reagovat
Niekedy pochybujem, či ľudia tie články na moviezone vôbec čítajú.
568087
Niekedy pochybujem, či ľudia tie články na moviezone vôbec čítajú.
0 0
reagovat
Starej song. Ale LinkinPark pokračují v tradici a třetí Transformers mají zas jejich song :+:+:+
568086
Starej song. Ale LinkinPark pokračují v tradici a třetí Transformers mají [link="http://www.youtube.com/watch?v=xLYiIBCN9ec"]zas jejich song[/link] *:+**:+**:+*
0 0
reagovat
Sedm samurajů
568085
Sedm samurajů
0 0
reagovat

hádanka pro znalce

je tomu již pár let co jsem vyděl v tv film co mě rozbil ale nepamatuji si jeho název . Tak mi pomožte jestli můžete.

nápověda: Týpek chčije do bazénu svýho kamaráda a říká "Vždyt´ víš že mám močák jak malá veverka"
A na konci filmu se skoro všichni navzájem vyvraždí.
568084
je tomu již pár let co jsem vyděl v tv film co mě rozbil ale nepamatuji si jeho název . Tak mi pomožte jestli můžete. nápověda: Týpek chčije do bazénu svýho kamaráda a říká "Vždyt´ víš že mám močák jak malá veverka" A na konci filmu se skoro všichni navzájem vyvraždí.
hádanka pro znalce
0 0
reagovat
Nevím jestli to tu už bylo, ale nový trailer na pokračování ´gamesy Metro 2033 je naprosto dokanalej i kdyz neukazuje moc ze hry proste super...:+
568074
Nevím jestli to tu už bylo, ale nový trailer na pokračování ´gamesy Metro 2033 je naprosto dokanalej i kdyz neukazuje moc ze hry proste super...*:+*
0 0
reagovat
Díky všem, co poslali svoje songy 8)
568071
Díky všem, co poslali svoje songy *8)*
0 0
reagovat

popik

Rodiče tenkrát kvůli matce přišly z kina po deseti minutách, já to viděl až následně na VHS, matka se to odmítá dodívat dodnes :D
568057
Rodiče tenkrát kvůli matce přišly z kina po deseti minutách, já to viděl až následně na VHS, matka se to odmítá dodívat dodnes *:D*
popik
0 0
reagovat
Vedel by mi niekto prosim povedat co je to za hudbu zhruba od 0:43? Smrtonosna pasca 4.0 - uputavka TV JOJ
568056
Vedel by mi niekto prosim povedat co je to za hudbu zhruba od 0:43? [link="http://www.dailymotion.com/video/xi9ml4_smrtonosna-pasca-4-0-uputavka-sk-dabing_shortfilms"]Smrtonosna pasca 4.0 - uputavka TV JOJ[/link]
0 0
reagovat

popik

pamatuju...jak tenkrát o tom v okolí všeci mluvili, že to vylodění je úplný maso atak...tak jsem si musel půjčit prachy od maminky a vyrazit do kina...před kinem jsem pak hledal nějakýho dospěláka, co mi koupí lupen (ne, neskončil jsem jako oběť pedofila) :D krásný časy8)
568054
pamatuju...jak tenkrát o tom v okolí všeci mluvili, že to vylodění je úplný maso atak...tak jsem si musel půjčit prachy od maminky a vyrazit do kina...před kinem jsem pak hledal nějakýho dospěláka, co mi koupí lupen (ne, neskončil jsem jako oběť pedofila) *:D* krásný časy*8)*
popik
0 0
reagovat
Kdo by to byl řekl, že i dnes vzbuzuje Saving Private Ryan takový ohlasy. :o
568052
Kdo by to byl řekl, že i dnes vzbuzuje Saving Private Ryan takový [link="http://twitter.com/#!/search/Saving%20Private%20Ryan"]ohlasy[/link]. *:o*
0 0
reagovat

popik

děkan:+
568051
děkan*:+*
popik
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se