imho tím jen chtěla říct, že je to jeho další velký projekt ve 3D. Musíš si uvědomit pro jaké lidi to píše, nechci je urazit, ale kdovíjací filmoví odborníci cílovou skupinou nebudou. Cameron-Titanic je prostě ustálené spojení, to mu už nikdo neodpáře, je škoda, že se ostatní filmy trochu opomíjejí, ale tak to prostě je.Disketa
Tak já to chápu trochu jinak
imho tím jen chtěla říct, že je to jeho další velký projekt ve 3D. Musíš si uvědomit pro jaké lidi to píše, nechci je urazit, ale kdovíjací filmoví odborníci cílovou skupinou nebudou. Cameron-Titanic je prostě ustálené spojení, to mu už nikdo neodpáře, je škoda, že se ostatní filmy trochu opomíjejí, ale tak to prostě je.
imho tím jen chtěla říct, že je to jeho další velký projekt ve 3D. Musíš si uvědomit pro jaké lidi to píše, nechci je urazit, ale kdovíjací filmoví odborníci cílovou skupinou nebudou. Cameron-Titanic je prostě ustálené spojení, to mu už nikdo neodpáře, je škoda, že se ostatní filmy trochu opomíjejí, ale tak to prostě je.|
reagovat
|



