Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 77241 - 77260 Napsat příspěvek
Omluvte mojí nevzdělanost ale... to bylo Cannes vždycky takhle prudérní? ?)
567146
Omluvte mojí nevzdělanost ale... to bylo Cannes vždycky takhle prudérní? *?)*
0 0
reagovat
Lars už několikrát říkal, že u jeho posledních filmů mu zdrojem byly jeho vlastní deprese. Režisér je známý svou provokací a takto si svoje filmy propaguje. Výjimečný tvůrce se naprosto obejde bez nudných PR řečiček. ;) Že to někdo bere smrtelně vážně, tak to už není jeho problém.
Na té tiskovce byla nejlepší Charlotte Gainsbourg. Vzpomínajíc na Antikrista ruce měla pod lavicí a zachovala CLIT. :D


567145
Lars už několikrát říkal, že u jeho posledních filmů mu zdrojem byly jeho vlastní deprese. Režisér je známý svou provokací a takto si svoje filmy propaguje. Výjimečný tvůrce se naprosto obejde bez nudných PR řečiček. *;)* Že to někdo bere smrtelně vážně, tak to už není jeho problém. Na té tiskovce byla nejlepší Charlotte Gainsbourg. Vzpomínajíc na Antikrista ruce měla pod lavicí a zachovala CLIT. *:D*
0 0
reagovat
jhr: No, tak to by bol uplny koniec...
567144
jhr: No, tak to by bol uplny koniec...
0 0
reagovat

Disketa

Legrace má své meze, ale zase o publicitu má postaráno. Nepochopila jsem, co chtěl říct, nějak zvláštně se do toho zapletl, vedle sedící Kirsten neměla chybu. Ty výzvy k ignoraci Melancholie jsou ale směšné.
567142
Legrace má své meze, ale zase o publicitu má postaráno. Nepochopila jsem, co chtěl říct, nějak zvláštně se do toho zapletl, vedle sedící Kirsten neměla chybu. Ty výzvy k ignoraci Melancholie jsou ale směšné.
Disketa
0 0
reagovat

Disketa

A co když mu hráblo a to myslel smrtelně vážně? Jinak by to přece vysvětlil. :-
567141
A co když mu hráblo a to myslel smrtelně vážně? Jinak by to přece vysvětlil. *:-*
Disketa
0 0
reagovat
Točit takový filmy asi opravdu potřebuje trochu chorej mozek. Myšleno v dobrém smyslu slova......pokud je to možné.
567140
Točit takový filmy asi opravdu potřebuje trochu chorej mozek. Myšleno v dobrém smyslu slova......pokud je to možné.
0 0
reagovat

noctambule

Lars si udělal legraci a lidi to vzali smrtelně vážně. Kdo Larse zná, tak ví, že to byla sranda.
567138
Lars si udělal legraci a lidi to vzali smrtelně vážně. Kdo Larse zná, tak ví, že to byla sranda.
noctambule
0 0
reagovat

Cannes

Wou, Lars se tedy nepředstavil v úplně nejlepším světle :-/
567137
Wou, Lars se tedy nepředstavil v úplně nejlepším světle :-/
Cannes
0 0
reagovat

Hellblazer

Gratuluji. :+
567046
Gratuluji. *:+*
Hellblazer
0 0
reagovat
Taky starý ?)
567044
Taky starý *?)*
0 0
reagovat
567042
[link="http://youtu.be/vK5CTd0OVLw"]Darth Vader sa nam zamiloval[/link]:)
0 0
reagovat

Hellblazer

gratulace teda .. ?)
567040
gratulace teda .. *?)*
Hellblazer
0 0
reagovat
Ing. Hellblazer 8)
567039
Ing. Hellblazer *8)*
0 0
reagovat
Welcome to a world withnout rules
567024
Welcome to a world withnout rules
0 0
reagovat

Batman 3

A už je to prvé video z nového, netrpezlivo očakávaného Nolanovho opusu!!! Je tu výborne vidieť prečo bol zvolený názov Dark Knight Rises. Enjoy! DKR :D
567022
[b]A už je to prvé video z nového, netrpezlivo očakávaného Nolanovho opusu!!! [/b]Je tu výborne vidieť prečo bol zvolený názov Dark Knight Rises. Enjoy! [link="http://www.oliverwillis.com/2011/05/11/video-batman-gets-beat-up-on-the-streets-of-las-vegas/"]DKR[/link] *:D*
Batman 3
0 0
reagovat
dobry, ty si fakt fandis ty jantare
567009
dobry, ty si fakt fandis ty jantare
0 0
reagovat

kyller

Jistě mě máš za maskota MZ. 8)
567008
Jistě mě máš za maskota MZ. *8)*
kyller
0 0
reagovat

Disketa

Už chápem prečo mi toľko pripomínaš Karla Pilkingtona, pravda, len niektorými príspevkami, ale i tak. Vyzerá to totiž, že všetky znalosti máš z takýchto článkov. :D
567007
Už chápem prečo mi toľko pripomínaš Karla Pilkingtona, pravda, len niektorými príspevkami, ale i tak. Vyzerá to totiž, že všetky znalosti máš z takýchto článkov. *:D*
Disketa
0 0
reagovat

Disketa

Ultra super mnohovrstevnatej ROFL
567006
Ultra super mnohovrstevnatej ROFL
Disketa
0 0
reagovat

Disketa

A to jsi jako myslel vážně? Že si jako tuhle dojnou krávu nechá někdo ujít? Do pihele! To je jak věři Blesku. Chlape prober se, a nesnaž se tak moc aby si tady z Tebe dělali srandu!
567005
A to jsi jako myslel vážně? Že si jako tuhle dojnou krávu nechá někdo ujít? Do pihele! To je jak věři Blesku. Chlape prober se, a nesnaž se tak moc aby si tady z Tebe dělali srandu!
Disketa
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se