Koukám, že novinařinou se už dneska může živit kde kdo. Ubohý článek
|
reagovat
|
omg. se podívej kolik je tam zdrojů, nemůžeš věřit všemu, co se na netu objeví, škoda komentovat...ale je mi to vlastně jedno, mě mrzet nebude, když to k nám nepřijde, spíš naopak
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|



|
reagovat
|