Disketa: Aby si nebol sklamany.
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
...parádne takticky zvládnutý zápas...a rusi tento rok možu byť radi aj za to štvrté miesto|
reagovat
|

|
reagovat
|
Tohle budou dneska Rusové taky říkat. S bramborou na krku si řekneš "no co, stejně jsem chtěl zlato" ať už si Čech nebo Uganďan. Je to sebeobrana :)|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|