Objevena další chyba, pokud to chyba je - název filmu v profilu (jak originální, tak český) nejde označit a tudíš ani zkopírovat... Možná je to prkotina, ale já to dost čadto používám, když si pojmenovávám trailery podle sebe. Takže kdyby s tím šlo něco dělat, zlobit se nebudu ;)...
|
reagovat
|


... 
Akorat ja jsem z tech dabingu fakt hotovej, ale ukazka i tak pobavi 
