mal by som otazocku
neslo by pridat do uzivatelskeho profilu, zoznam vsetkych prispevkov uzivatela aj s linkom na diskusiu?
pamatat si kam clovek pisal, ked chce kontrolovat reakcie je dost unavne a mat desiatky rss zaznamov kvoli tomu je neprehladne
a este jednu: siel by zmenit email?
dakujem za odpoved
|
reagovat
|


