Ad lišta: Vidím správně, že v tom Bentley sedé ještě jeden Spider-man? To si jako chtěl dublér posedět v něčem lepším, nebo se Spidey přemnoží?
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|




|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|