
Tady pude spíš o to, že nesmíš kecat. Za to Ti oni můžou dát pokutu. Jen si nedokážu představit, jak budou ověřovat, jesli skutečně věříš ve Velkýho Civala

|
reagovat
|

|
reagovat
|
)...
|
reagovat
|
je docela psavá návštěvnice twitteru...|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|