xxendxx
Proto se o tři příspěvky dřív ptám, kdy to tam obvykle dávaj a jestli to třeba letos nezrušili, třeba ze strachu, že by zase "unikly" "výsledky".
|
reagovat
|
|
reagovat
|
, a šlo to jen samostatně, což nemělo smysl.|
reagovat
|
|
reagovat
|




|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagovat
|


Jelikož se film probojoval i do hlavní kategorie, je to podle mě tutovka a akademie nemůže rozhodnout jinak... 
|
reagovat
|
DVD obal s nápisem "Držitel X nominací a českého lva." |
reagovat
|
Super! Tak nějak mi to hratelností připomíná spousty současných her. 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Uz ted davali vetsino ho... 
|
reagovat
|