
Duke Nukem
Snad mě neukamenujete, když prohlásím, že se mi asi víc líbí původní gameska ... Nevím proč, ale přišlo mi, že měla takové zvláštní kouzlo 

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|



|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
takze jestli novy majitel udela aspon nejaky technicky audit, tak jedine dobre|
reagovat
|

|
reagovat
|