
deiwi
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
) ... 
|
reagovat
|
a to jsem se zrovna vrátil z Next Three Days v Palacei a říkal si, jak je to bezvadný kino - jen 2-3 reklamy před představením, bezproblémové projekce. CInema City se mi vyloženě protiví. |
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
Ale jinak nadšenej moc nejsem
|
reagovat
|
|
reagovat
|


Palace je pro mě srdcovka, chodim tam už od mala, v Cinema City jsem byl asi dvakrát a docela humus...|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|