Mafia
Když už jsme u těch gamesek ... Včera jsem dohrál Mafii (původní jedničku!) a to je teprve pařba... Všichni co ji ještě vyhrabou v šuplíku, tak doporučuji zkusit... Já to hrál opět po 10-ti letech (toto letí...) a neuvěřitelně zábavná záležitost...
|
reagovat
|
. Jako hrál jsem battlefield bad company na ps3 a to je teprv panečku hnus grafika oproti PC. O tohle strach nemám :-D



takze jestli novy majitel udela aspon nejaky technicky audit, tak jedine dobre