Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 79741 - 79760 Napsat příspěvek
A roztomilá.
559844
A roztomilá.
0 0
reagovat
K liště a té zprávě okolo JCVD - to bych spíš čekal argument, že by v tom filmu rád vyhrál souboj s Dolphem, než tohle.
559841
K liště a té zprávě okolo JCVD - to bych spíš čekal argument, že by v tom filmu rád vyhrál souboj s Dolphem, než tohle.
0 0
reagovat

vegas

Blbě jsem se vyjádřil, nemyslel jsem celý design... Ale s příchodem narozenin byly slibované nějaké novinky, dokonce mám dojem byl zveřejněný nějaký screen (jen část) nějakých nových úprav... 8)
559839
Blbě jsem se vyjádřil, nemyslel jsem celý design... Ale s příchodem narozenin byly slibované nějaké novinky, dokonce mám dojem byl zveřejněný nějaký screen (jen část) nějakých nových úprav... *8)*
vegas
0 0
reagovat
epic :D
559837
epic *:D*
0 0
reagovat

naigoto

559836
http://pics.cheggit.nl/pics/2009/07/26/1444-1failboat.jpg *:))*
naigoto
0 0
reagovat
A talentovaná... :+
559835
A talentovaná... *:+*
0 0
reagovat
link No řekněte sami, není ta Zooey úžasná kočka? 8):+
559832
http://vimeo.com/18915786 No řekněte sami, není ta Zooey úžasná kočka? *8)**:+*
0 0
reagovat

Mildik

Vždyť design se měnil tak před rokem, ne? :o
559830
Vždyť design se měnil tak před rokem, ne? *:o*
Mildik
0 0
reagovat

MovieZone

Ne, že bych chtěl na něco spěchat ... Ale jen by mě zajímalo jak to vypadá s novým designem 8)
559829
Ne, že bych chtěl na něco spěchat ... Ale jen by mě zajímalo jak to vypadá s novým designem *8)*
MovieZone
0 0
reagovat
559828
[link="http://www.thestateofwikipedia.com/"]The State of Wikipedia[/link] *:+*
0 0
reagovat
moc to prožíváte :)
podle mě to Nolan obsadil dobře (furt to mohlo dopadnout hůř, hlavně ženská role)
Anne Hataway je kočka s nadhernýma očima , si vzpomeněte na Batman returns a Michelle s jejíma stínama
link
link
a ted Anne
link

takže já mám jasno :))
559826
moc to prožíváte :) podle mě to Nolan obsadil dobře (furt to mohlo dopadnout hůř, hlavně ženská role) Anne Hataway je kočka s nadhernýma očima , si vzpomeněte na Batman returns a Michelle s jejíma stínama http://www.wearysloth.com/Gallery/ActorsP/13756-1296.gif http://26.media.tumblr.com/tumblr_ku94oe7QyJ1qarol5o1_500.jpg a ted Anne http://www.gnepse.com/wp-content/uploads/2010/12/Anne-Hathaway-Pictures-48.jpg takže já mám jasno :))
0 0
reagovat

sidda

Nádhera, James Franco v Batmanovi je splněný sen ?)
559825
Nádhera, James Franco v Batmanovi je splněný sen *?)*
sidda
0 0
reagovat
Spazz: Jeden z moderátorské dvojice letošních oskarů, dostal roli v Batmanovi.
559824
Spazz: Jeden z moderátorské dvojice letošních oskarů, dostal roli v Batmanovi.
0 0
reagovat
eh?
559822
eh?
0 0
reagovat
Tak Nolan mě snad poprvé v životě zklamal... Snad i slza ukápla. :o:-:-
559820
Tak Nolan mě snad poprvé v životě zklamal... Snad i slza ukápla. *:o**:-**:-*
0 0
reagovat
O dabingu v ČR

No tak za sebe musím říct, že já se na jiné filmy a seriály než otitulkované snad už ani nedívám. Btw, TV už vůbec málo sleduju.


?)
559817
[link="http://zpravy.idnes.cz/nazor-stredoskolske-profesorky-prestanme-dabovat-zahranicni-filmy-1g5-/kavarna.asp?c=A110117_124509_kavarna_chu"]O dabingu v ČR[/link] No tak za sebe musím říct, že já se na jiné filmy a seriály než otitulkované snad už ani nedívám. Btw, TV už vůbec málo sleduju. *?)*
0 0
reagovat

krajec

To už jsme tu dával, ale jen tu půlminutovou reklamu.
559816
To už jsme tu dával, ale jen tu půlminutovou reklamu.
krajec
0 0
reagovat
Buďto jsou to špatný herečky nebo začínám rozumět existenci MPAA a ESRB :D
559814
Buďto jsou to špatný herečky nebo začínám rozumět existenci MPAA a ESRB *:D*
0 0
reagovat

Dead space 2

link tak tohle je geniální reklamní tah. Navíc je to sranda :+
559813
http://www.youtube.com/watch?v=jri8LFci4xQ&feature=player_embedded#! tak tohle je geniální reklamní tah. Navíc je to sranda *:+*
Dead space 2
0 0
reagovat

Cain1978

Jo, o tom jsem četl článek od Lukáše Grygara na Games.cz - viz zde:

Curfew

:+
559812
Jo, o tom jsem četl článek od Lukáše Grygara na Games.cz - viz zde: [link="http://games.tiscali.cz/tema/2010-deti-revoluce-54716"]Curfew[/link] *:+*
Cain1978
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se