)... Nicméně ta gameska mě zaujala ... Až budu mít lepší stroj, tak si ji asi zkusím 
A dám ti doporučen na tu gamesku BRAID ... Je to velmi povedené dílo - hudba a grafika geniální... A hratelnost parádní...
)... Nicméně ta gameska mě zaujala ... Až budu mít lepší stroj, tak si ji asi zkusím 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
žel bohu jen na xbox... 
|
reagovat
|
Ale sám si pamatuju, jak jsem v noci hrál tehdy Doom 3 a byl jsem schopnej i dívat se na monitor z boku, jen abych nemusel se posunout ve hře trochu za roh 
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|