
Nějak ti to nesedí zrovna Titanik je snad největší pocta klasické blockbusterové filmařině co znám. CGI je tam opravdu dávkováno jen VELMI rozvážně. Kritika CGI u Avataru je zcela k smíchu. Celkově bych řekl, že Cameron jako jeden z mála CGI ovládá a když jej použije, tak velmi smysluplně. Tamahori nebo Jackson s ním mají mnohem větší problémy, ale kdo má hůl Camerona si vždycky najde, že?

|
reagovat
|




