takže podle tebe "publicistův názor>nézor pracujících mimo publicistiku, kteří diskutují..." To je celkem divná logika pro PUBLICISTU na webu, kterej díky "těhle nekvalifikovanejm diskutujícím" existuje ;)
|
reagovat
|





Reziser mojho najoblubenejsieho slasher trashu... 