Star Wars je co do detailnosti sveta na tom uplne rovnako ako Pan Prstenov. Ked clovek zoberie v poraz vsetky komixy, hry, atd...A Lucas je v pohode a okrem Star Wars spravil Americke grafity, takze reci typu, ze by zvladol dobre zrezirovat iba nieco ako Spy kids su dost mimo( btw. episoda 3 mala jednu nezabudnutelnu a bezchybnu sekvenciu-likvidacia Jediov).
|
reagovat
|



