promrhaný potenciál má mnoho filmů... já chápu, že to u hvězdných válek zamrzí, jen říkám, že to pak není objektivní hodnocení... že je to vůči staré trilogii sra*ka nikomu neberu, ale že je to obecně koukatelné, při nejhorším průměrné filmové dílo je prostě fakt.
Prostě je rozdíl říct "sakra špatné hvězdné války" a "sakra špatný film" - né, není to synonymum.
Gorecki
|
reagovat
|
Moc diskutujete



