Memphis: A jinak každej druhej den? Jsem si ani vevšiml. Prostě jsem jen podotkl něco k tomu pánovi a rozjela se diskuze, protože jsem chtěl naivně zamezit dalšímu hateu. Ale hateování je holt v módě, takže jsem bez šance. Kašlu na to už a kopejte si...
|
reagovat
|





