Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 80181 - 80200 Napsat příspěvek
Memphis: A jinak každej druhej den? Jsem si ani vevšiml. Prostě jsem jen podotkl něco k tomu pánovi a rozjela se diskuze, protože jsem chtěl naivně zamezit dalšímu hateu. Ale hateování je holt v módě, takže jsem bez šance. Kašlu na to už a kopejte si...
559010
Memphis: A jinak každej druhej den? Jsem si ani vevšiml. Prostě jsem jen podotkl něco k tomu pánovi a rozjela se diskuze, protože jsem chtěl naivně zamezit dalšímu hateu. Ale hateování je holt v módě, takže jsem bez šance. Kašlu na to už a kopejte si...
0 0
reagovat
Memphis: Vy dva jste se hledali.

Jinak tohle si nemyslí jen Smith, takže si vlastně zařadil mezi idioty hodně lidí. Ale tvoje věc.

Obecně mi jde ale o to, že tenhle člověk se zvládl prosadit svojí tvorbou mezi filmařskou elitu, z nuly se vlastní snahou vypracoval, od malejch filmů k velkejm. Samozřejmě nemusel dělat nic a jenom čekat až někdo vylezne internet a sedět za kompem a odtama jen nadávat ostatním, že jsou "namachrovaný idioti bez vlastní fantazie". V tu chvíli by ale byl k pláči.

Jasně, o Smithovi si teď myslím svý, ale tohle vyjadřování je už moc. Asi jako když jsem dnes přišel na WorstPreviews, kde jsou z kontextu vytržený výroky Camerona o tom, že sequely a sázka na velký brandy ničí film, a lidi mu tam akorát nadávají že je "přeceněná pí_a", "zku_venec" a předhání se v tom, kdo drsněji a světáčtěji sepsuje Titanic a Avatar (který ve dvý době určitě radostně schroustali jako lidi tady v diskuzi E3) link A to je podle mě prostě ubohý.
559017
Memphis: Vy dva jste se hledali. Jinak tohle si nemyslí jen Smith, takže si vlastně zařadil mezi idioty hodně lidí. Ale tvoje věc. Obecně mi jde ale o to, že tenhle člověk se zvládl prosadit svojí tvorbou mezi filmařskou elitu, z nuly se vlastní snahou vypracoval, od malejch filmů k velkejm. Samozřejmě nemusel dělat nic a jenom čekat až někdo vylezne internet a sedět za kompem a odtama jen nadávat ostatním, že jsou "namachrovaný idioti bez vlastní fantazie". V tu chvíli by ale byl k pláči. Jasně, o Smithovi si teď myslím svý, ale tohle vyjadřování je už moc. Asi jako když jsem dnes přišel na WorstPreviews, kde jsou z kontextu vytržený výroky Camerona o tom, že sequely a sázka na velký brandy ničí film, a lidi mu tam akorát nadávají že je "přeceněná pí_a", "zku_venec" a předhání se v tom, kdo drsněji a světáčtěji sepsuje Titanic a Avatar (který ve dvý době určitě radostně schroustali jako lidi tady v diskuzi E3) http://www.worstpreviews.com/headline.php?id=20251&count=0 A to je podle mě prostě ubohý.
0 0
reagovat
Však je to o vkusu. Někdo nemá rád LOTRa, někdo zase radějc Matrix.
559009
Však je to o vkusu. Někdo nemá rád LOTRa, někdo zase radějc Matrix.
0 0
reagovat

Cival

Já neřeším toho "recenzenta" ještě žádný jeho video sem neviděl do konce a je mi úplně ukradenej. Nevim ale, proč se musíš každej druhej den pouštět do hádek s někým, kdo stoprocentně nesdílí tvůj názor. Trocha nadhledu by neuškodila.

Teď k tomu Smithovi. S Cameronem nebo Lucasem bych ho v žádnym případě nesrovnával. Jeho filmy jsou kvalitou někde úplně jinde. Jeho styl humoru je navíc velmi podobnej Plinkettovi. A pokud jde o Pána prstenů, tam je to osobní. Kdo říká, že jsou to filmy o "people fucking walking", je u mě prostě idiot.
559007
Já neřeším toho "recenzenta" ještě žádný jeho video sem neviděl do konce a je mi úplně ukradenej. Nevim ale, proč se musíš každej druhej den pouštět do hádek s někým, kdo stoprocentně nesdílí tvůj názor. Trocha nadhledu by neuškodila. Teď k tomu Smithovi. S Cameronem nebo Lucasem bych ho v žádnym případě nesrovnával. Jeho filmy jsou kvalitou někde úplně jinde. Jeho styl humoru je navíc velmi podobnej Plinkettovi. A pokud jde o Pána prstenů, tam je to osobní. Kdo říká, že jsou to filmy o "people fucking walking", je u mě prostě idiot.
Cival
0 0
reagovat

Strip

559006
[link="http://img291.imageshack.us/img291/3231/zombieqq.jpg"]Než budeš vypadat...[/link] *:D*
Strip
0 0
reagovat
KARLOS: takže najkvalitnejšie sú zatiaľ cinemax ?
559005
KARLOS: takže najkvalitnejšie sú zatiaľ cinemax ?
0 0
reagovat
Cival: Sarkasmus, že :D
559004
Cival: Sarkasmus, že *:D*
0 0
reagovat
vegasss7771: To mě teda fakt nenapadlo.
559003
vegasss7771: To mě teda fakt nenapadlo.
0 0
reagovat

Vardant

Jen počkej až zfilmují MONOPOLY. :D
559002
Jen počkej až zfilmují MONOPOLY. *:D*
Vardant
0 0
reagovat

Cival

A není to třeba tím, že z prdele pomlouvá ten Pinkett či jak se jmenuje, ty filmy, aby se pak bavil reakcemi na nějakých U.S. diskuzích a fórech? To tě nenapadlo? ?)
559001
A není to třeba tím, že z prdele pomlouvá ten Pinkett či jak se jmenuje, ty filmy, aby se pak bavil reakcemi na nějakých U.S. diskuzích a fórech? To tě nenapadlo? *?)*
Cival
0 0
reagovat
BUCO: Ne, prej se připravuje, ale nevám, zda to už nepadlo... Tak jako tak Bratislavský velký IMAX už je pět let mrttvý a ten tový měl být tuším stejně jen LINEMAX
559000
BUCO: Ne, prej se připravuje, ale nevám, zda to už nepadlo... Tak jako tak Bratislavský velký IMAX už je pět let mrttvý a ten tový měl být tuším stejně jen LINEMAX
0 0
reagovat
Když zde propíráme SW a Lucase, nevíte o konkrétním linku na fandovské stránky kde je podrobně popsána technika světa SW? Díky za případnou odpověď.
558999
Když zde propíráme SW a Lucase, nevíte o konkrétním linku na fandovské stránky kde je podrobně popsána technika světa SW? Díky za případnou odpověď.
0 0
reagovat
Najlepsia sprava tohto tyzdna link :+
558998
Najlepsia sprava tohto tyzdna [link="http://collider.com/trent-reznor-dragon-tattoo/68924/"]link[/link] *:+*
0 0
reagovat
Cain1978
Lucas natočil co chtěl a jak chtěl a to jak v případě původní, tak nové série. Nechci se teda Epizod I-III zastávat, ale gungani nejsou nijak zvlášť otravnější než ewokové. Lucas prostě prodal světu svou vizi a nemyslím si, že u toho nějak zvlášť přemýšlel, co na to lidi řeknou, natož aby opovrhoval tužbama fanoušků... Jo, ujel na digitálních orgiích, ale stejně tak můžeš říct, že původní trilogie je přeplácaná efekty, poměrnými svojí době. Prostě se nechasl unést možnostma...to samý se stalo Spielbergovi ve Ztraceným světě...může se to stát komukoli a jsme svědky, že se to děje i dneska.... Ale do Lucase stejně pořád každej kope proto, že nedal lidem to, co si mysleli že dostanou...
558997
[b]Cain1978[/b] Lucas natočil co chtěl a jak chtěl a to jak v případě původní, tak nové série. Nechci se teda Epizod I-III zastávat, ale gungani nejsou nijak zvlášť otravnější než ewokové. Lucas prostě prodal světu svou vizi a nemyslím si, že u toho nějak zvlášť přemýšlel, co na to lidi řeknou, natož aby opovrhoval tužbama fanoušků... Jo, ujel na digitálních orgiích, ale stejně tak můžeš říct, že původní trilogie je přeplácaná efekty, poměrnými svojí době. Prostě se nechasl unést možnostma...to samý se stalo Spielbergovi ve Ztraceným světě...může se to stát komukoli a jsme svědky, že se to děje i dneska.... Ale do Lucase stejně pořád každej kope proto, že nedal lidem to, co si mysleli že dostanou...
0 0
reagovat

IMAX

Je na Slovensku vôbec IMAX ?
558996
Je na Slovensku vôbec IMAX ?
IMAX
0 0
reagovat

Cival

jediněj kdo tady někým povýšeně opovrhuje je Lucas, a to fanoušky původní série...

558995
jediněj kdo tady někým povýšeně opovrhuje je Lucas, a to fanoušky původní série...
Cival
0 0
reagovat
The Joker
Netvrdím, že Natálka byla vždycky charakterní herečka, ale pokud si dobře pamatuju, Epizoda III a V for Vendetta přišli až po její nominaci na Oscara za Closer...
Jak tady čtu, Pomsta Sithů se většině lidem v kině líbila, byla to klasická popkornová zábava, která nám v kině připravila plnohodnotnej zážitek. Teď po těch letech mi přijde už docela pozdě lamentovat na tím, jak je to nepovedenej film. Jasně, je škoda, že když si ho pustím na DVD, nepřipraví mi ani zdaleka takovej zážitek a víc si uvědomuju ty hluboký nedostatky, ale popkornová zábava je to pořád...
558992
[b]The Joker[/b] Netvrdím, že Natálka byla vždycky charakterní herečka, ale pokud si dobře pamatuju, Epizoda III a V for Vendetta přišli až po její nominaci na Oscara za Closer... Jak tady čtu, Pomsta Sithů se většině lidem v kině líbila, byla to klasická popkornová zábava, která nám v kině připravila plnohodnotnej zážitek. Teď po těch letech mi přijde už docela pozdě lamentovat na tím, jak je to nepovedenej film. Jasně, je škoda, že když si ho pustím na DVD, nepřipraví mi ani zdaleka takovej zážitek a víc si uvědomuju ty hluboký nedostatky, ale popkornová zábava je to pořád...
0 0
reagovat
Ono už se to tady probíralo min. 2x, když vyšlo první video a pak to druhé. Jen to nezašlo nikdy takhle daleko :)

Ty filmy jsou pitomé, o tom se nemá cenu myslím hádat. Stejně jako u Transformers a dalších podobných. To neznamená, že ty filmy nemůžou být zabavné a můžou se lidem líbit.

558990
Ono už se to tady probíralo min. 2x, když vyšlo první video a pak to druhé. Jen to nezašlo nikdy takhle daleko *:)* Ty filmy jsou pitomé, o tom se nemá cenu myslím hádat. Stejně jako u Transformers a dalších podobných. To neznamená, že ty filmy nemůžou být zabavné a můžou se lidem líbit.
0 0
reagovat
ako to tu sledujem, nabudúce si radšej poriadne premyslím, či sem niečo linknem :D8)
558989
ako to tu sledujem, nabudúce si radšej poriadne premyslím, či sem niečo linknem *:D**8)*
0 0
reagovat
xxendxx: Takový věcný výpady ale chápu. Jen stárnu :) a už mě takhle brutální vyjadřování prostě trýzní. Povýšené opovrhování "omalovánkami" a věty jako "Lucas na to nemá, leda na Žraločáka" (o Memphisovu OT radši nemluvě) mě prostě rozohňují
558988
xxendxx: Takový věcný výpady ale chápu. Jen stárnu :) a už mě takhle brutální vyjadřování prostě trýzní. Povýšené opovrhování "omalovánkami" a věty jako "Lucas na to nemá, leda na Žraločáka" (o Memphisovu OT radši nemluvě) mě prostě rozohňují
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se