Vardant: To spíš userů. Třeba Caina.
U toho komika jen nerozumím tomu, že natočí xy hodin nenávisti vůči novým SW. Poprvé jsem se bavil, podruhé už to bylo opakování, potřetí tomu už nerozumím vůbec, když je to omílání furt toho samého, co podle mého nic moc hodnotného už nepřináší...
|
reagovat
|



