Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 80201 - 80220 Napsat příspěvek
Vardant: To spíš userů. Třeba Caina.

U toho komika jen nerozumím tomu, že natočí xy hodin nenávisti vůči novým SW. Poprvé jsem se bavil, podruhé už to bylo opakování, potřetí tomu už nerozumím vůbec, když je to omílání furt toho samého, co podle mého nic moc hodnotného už nepřináší...
558987
Vardant: To spíš userů. Třeba Caina. U toho komika jen nerozumím tomu, že natočí xy hodin nenávisti vůči novým SW. Poprvé jsem se bavil, podruhé už to bylo opakování, potřetí tomu už nerozumím vůbec, když je to omílání furt toho samého, co podle mého nic moc hodnotného už nepřináší...
0 0
reagovat
to máš stejný, jako kdyby ti někdo začal kopat do Sunshine s tím, že linie s tim zombikem tam prostě nesedla a že se z toho ke konci stala emo blitka... já to hodnotil stejně jako ty, ale naprosto chápu, že to někdo takhle vidí a že se mu to prave kvuli tomu vubec nelibi... u lucase je to o to silnější hate, že šlo o VELMI očekávaný pokračování ságy a nikdo nečekal, že to prostě prokaučuje takovym zpusobem. Někomu se to klidně může líbít, ale neprijde mi nemozny videt a uznat, co se na tom fandum puvodni trilogie nelibi a proc to rada lidi tak hejtuje
558986
to máš stejný, jako kdyby ti někdo začal kopat do Sunshine s tím, že linie s tim zombikem tam prostě nesedla a že se z toho ke konci stala emo blitka... já to hodnotil stejně jako ty, ale naprosto chápu, že to někdo takhle vidí a že se mu to prave kvuli tomu vubec nelibi... u lucase je to o to silnější hate, že šlo o VELMI očekávaný pokračování ságy a nikdo nečekal, že to prostě prokaučuje takovym zpusobem. Někomu se to klidně může líbít, ale neprijde mi nemozny videt a uznat, co se na tom fandum puvodni trilogie nelibi a proc to rada lidi tak hejtuje
0 0
reagovat
Teď myslíš kritiku userů tady nebo toho recenzenta? Protože v jeho případě jde hlavně o to pobavit lidi a tohle přece dělá většina komiků.
558985
Teď myslíš kritiku userů tady nebo toho recenzenta? Protože v jeho případě jde hlavně o to pobavit lidi a tohle přece dělá většina komiků.
0 0
reagovat
Bakllazaan: Já se prostě jen těžko smiřuju s tím, že se dělají totální nuly z lidí jako jsou George Lucas nebo nedávno v diskuzi James Cameron (anebo i teď ten Smith). Ale asi jsem až teď, po letech, prozřel, jak to na internetu funguje. Ti pánové prostě něco dokázali, že... a pořád točí objektivně to lepší z filmové produkce. A tady si na ně úplně beuzdně odplivávají lidé, kteří...
558984
Bakllazaan: Já se prostě jen těžko smiřuju s tím, že se dělají totální nuly z lidí jako jsou George Lucas nebo nedávno v diskuzi James Cameron (anebo i teď ten Smith). Ale asi jsem až teď, po letech, prozřel, jak to na internetu funguje. Ti pánové prostě něco dokázali, že... a pořád točí objektivně to lepší z filmové produkce. A tady si na ně úplně beuzdně odplivávají lidé, kteří...
0 0
reagovat

Balkllazaan

Lucas na režii má. Spy kids nebo žraločáka by možná zvládnul taky... ale musí ho moc štvát, že to nejlepší ze SW universa prostě nedělal on :)
558983
Lucas na režii má. Spy kids nebo žraločáka by možná zvládnul taky... ale musí ho moc štvát, že to nejlepší ze SW universa prostě nedělal on :)
Balkllazaan
0 0
reagovat
Tak tak... Kušuj :D...
558982
Tak tak... Kušuj :D...
0 0
reagovat
já nechápu to rozhořčení ze strany Civala.... Plinkett je prostě role vyšinutého úchyla, kterej nemá rád nic, krom kurev ve svém sklepě :)
To je stejný jako Angry Video Nerd. Navíc se s jeho argumenty nedá z větší části argumentovat. Prostě Lucas na režírování nemá.
558981
já nechápu to rozhořčení ze strany Civala.... Plinkett je prostě role vyšinutého úchyla, kterej nemá rád nic, krom kurev ve svém sklepě :) To je stejný jako Angry Video Nerd. Navíc se s jeho argumenty nedá z větší části argumentovat. Prostě Lucas na režírování nemá.
0 0
reagovat
proto se budu tvarit, ze oba zmineni reziseri natocili jen svuj posledni film a dam ti vicemene za pravdu... i kdyz zrovna Sypal by to tvoje tvrzeni podle mě naprosto pohřbil, kdyby dostal šanci :)
558980
proto se budu tvarit, ze oba zmineni reziseri natocili jen svuj posledni film a dam ti vicemene za pravdu... i kdyz zrovna Sypal by to tvoje tvrzeni podle mě naprosto pohřbil, kdyby dostal šanci :)
0 0
reagovat
xxendxx: Pak by tě ale zkoušeli ubít jiní - a bylo by jich asi hodně 8)
558979
xxendxx: Pak by tě ale zkoušeli ubít jiní - a bylo by jich asi hodně *8)*
0 0
reagovat
kdybych se chtěl hodně hádat, tak nadhodím "geniální" herecké výkony Batman Begins a Fontány... ale už jsem se příliš vyhateroval na SW :)
558978
kdybych se chtěl hodně hádat, tak nadhodím "geniální" herecké výkony Batman Begins a Fontány... ale už jsem se příliš vyhateroval na SW :)
0 0
reagovat
V těch recenzích je nejlepší moment, kdy Lucas zahlásí, že triky mají film pouze doplňovat a ne aby na nich byl film postavený a pak se vytasí s první epizodou :D
558977
V těch recenzích je nejlepší moment, kdy Lucas zahlásí, že triky mají film pouze doplňovat a ne aby na nich byl film postavený a pak se vytasí s první epizodou *:D*
0 0
reagovat
The Joker: No je to známá věc, že herecký výkony jsou o režisérech. U Nolana s Aronofskym by geniálně hrál i Jaroslav Sypal.
558974
The Joker: No je to známá věc, že herecký výkony jsou o režisérech. U Nolana s Aronofskym by geniálně hrál i Jaroslav Sypal.
0 0
reagovat
Tak abych se přiznal, tak i u mě Pomsta Sithů za ty roky nechutně ztratila. Z toho prvotního nadšení jsem se propad k lehoulince nadprůměrné záležitosti poháněné nostalgií. A pokud se pamatuju správně, tak až někdy do dob Vendety jsem neměl pocit, že by příliš lidí Natalii Portman bralo jako herečku. Každopádně její výkony v SW 1-3 jsou dodnes krásnou ukázkou naprosté prkennosti.
558973
Tak abych se přiznal, tak i u mě Pomsta Sithů za ty roky nechutně ztratila. Z toho prvotního nadšení jsem se propad k lehoulince nadprůměrné záležitosti poháněné nostalgií. A pokud se pamatuju správně, tak až někdy do dob Vendety jsem neměl pocit, že by příliš lidí Natalii Portman bralo jako herečku. Každopádně její výkony v SW 1-3 jsou dodnes krásnou ukázkou naprosté prkennosti.
0 0
reagovat
No nevim, u mě většinu emotivních vjemů z III. přebíjí neskutečně prkený dialogy, který nedokázala v nic lepšího proměnit ani Natálka, jejíž pokusy o pláč a rádoby srdceryvná prosba k Anakinovi jsou rozhodně to nejhorší, co kdy předvedla... Jinak digitální efekty jsou v poho a závěrečnou bitku jsem si taky užil(až na ten děsivej střih). To, že v dnešní době už SW nepřinesly nic trikově převratnýho, není zas až taková tragédie. Tenhle úkol dobře splnila původní trilogie...
558972
No nevim, u mě většinu emotivních vjemů z III. přebíjí neskutečně prkený dialogy, který nedokázala v nic lepšího proměnit ani Natálka, jejíž pokusy o pláč a rádoby srdceryvná prosba k Anakinovi jsou rozhodně to nejhorší, co kdy předvedla... Jinak digitální efekty jsou v poho a závěrečnou bitku jsem si taky užil(až na ten děsivej střih). To, že v dnešní době už SW nepřinesly nic trikově převratnýho, není zas až taková tragédie. Tenhle úkol dobře splnila původní trilogie...
0 0
reagovat
A ja si zase myslím, že Epizóda III strčí po emočnej stránke do vrecka všetkých predchádzajúcich 5 filmov.
558970
A ja si zase myslím, že Epizóda III strčí po emočnej stránke do vrecka všetkých predchádzajúcich 5 filmov.
0 0
reagovat
prechod z uchvaceni k haterstvi ma ten duvod, ze sem to ty 4 roky od projekce v kine nevidel a zil sem v domeni, jak moc bozi to je... jednoho vecera nadesel cas si ten narez zopakovat a bylo to jako koukat na uplne jinej film... HOWGH :)
558969
prechod z uchvaceni k haterstvi ma ten duvod, ze sem to ty 4 roky od projekce v kine nevidel a zil sem v domeni, jak moc bozi to je... jednoho vecera nadesel cas si ten narez zopakovat a bylo to jako koukat na uplne jinej film... HOWGH :)
0 0
reagovat
xxendxx: Hele, asi se tu už do toho nebudu zaplítat, ale imf s Kocourem Jasona milujou rozhodně upřímně. :D Pózu jsem si dovolil vidět v tom obracení z nadšení do omalovánek. Chápal bych obracení z nadšení do rezervovanosti, ze spokojenosti do nudy. Ale povýšené hovory o omalovánkách mi prostě připadají přehaně drsné. NIc víc. Myslím, že je to vcelku srozumitelné, co jsem chtěl říct a asi to nemá cenu dál rozebírat. S tebou klidně mír 8)
558968
xxendxx: Hele, asi se tu už do toho nebudu zaplítat, ale imf s Kocourem Jasona milujou rozhodně upřímně. *:D* Pózu jsem si dovolil vidět v tom obracení z nadšení do omalovánek. Chápal bych obracení z nadšení do rezervovanosti, ze spokojenosti do nudy. Ale povýšené hovory o omalovánkách mi prostě připadají přehaně drsné. NIc víc. Myslím, že je to vcelku srozumitelné, co jsem chtěl říct a asi to nemá cenu dál rozebírat. S tebou klidně mír *8)*
0 0
reagovat

cival

kdyz sem to videl poprve v kine, vizual space bitek a zrod darth vadera na me proste zapusobil a prehlusil ostatni pocity, protoze ukazali konecne to, na co se celejch tech 20+ let cekalo... asi po 4 letech sem si to pak pustil na dyvku a malem sem se unudil k smrti... WOW efekt najednou nefungoval a vsechno ostatni stalo za starou backoru... fight na CGI lávě vypadá jako špatnej vtip a oproti stary trilogii jdou ty trikovy pozlátka nový trilogie do kopru až moc rychle. A namachrovanym hlaskam o omalovankach prikyvuju po 5. letech. Stejně jako vy pozérský milujete Stathama a nenávidíte cokoli co má v názvu SAW, tak já pozérsky nesnáším komplet novou trilogii, protože v porovnání se starou trilogií to je pro mě bída...
558967
kdyz sem to videl poprve v kine, vizual space bitek a zrod darth vadera na me proste zapusobil a prehlusil ostatni pocity, protoze ukazali konecne to, na co se celejch tech 20+ let cekalo... asi po 4 letech sem si to pak pustil na dyvku a malem sem se unudil k smrti... WOW efekt najednou nefungoval a vsechno ostatni stalo za starou backoru... fight na CGI lávě vypadá jako špatnej vtip a oproti stary trilogii jdou ty trikovy pozlátka nový trilogie do kopru až moc rychle. A namachrovanym hlaskam o omalovankach prikyvuju po 5. letech. Stejně jako vy pozérský milujete Stathama a nenávidíte cokoli co má v názvu SAW, tak já pozérsky nesnáším komplet novou trilogii, protože v porovnání se starou trilogií to je pro mě bída...
cival
0 0
reagovat
S tebou evidentně nikdy... leda po dalším banu :D
558966
S tebou evidentně nikdy... leda po dalším banu *:D*
0 0
reagovat

Cival

:D mír
558965
*:D* mír
Cival
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se