Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 80221 - 80240 Napsat příspěvek

Cival

:D mír
558965
*:D* mír
Cival
0 0
reagovat
:D
558964
*:D*
0 0
reagovat

Cival

no pořád budu raději pseudodrsňák než psudorecenzent...
558962
no pořád budu raději pseudodrsňák než psudorecenzent...
Cival
0 0
reagovat
Memphis: Protože nchápu tohle vyrocování. A nechápu lidi, kterým stojí za to investovat svoje schopnosti jen do nenávisti vůči cizímu dílu - Ten člověk je fakt vtipnej, dělá vlastně extrémně pompézní videa, ale už poněkolikáté vidím jen hodinovej hate nějaký populární věci.

Ale tobě to asi nevysvětlím, když vidím na způsob tvýho vyjadřování u toho OT dovětku. Sorry, ale tuhle formulaci bych považoval za vrchol ubohosti v případě JIřího Vejdělka 8)
558961
Memphis: Protože nchápu tohle vyrocování. A nechápu lidi, kterým stojí za to investovat svoje schopnosti jen do nenávisti vůči cizímu dílu - Ten člověk je fakt vtipnej, dělá vlastně extrémně pompézní videa, ale už poněkolikáté vidím jen hodinovej hate nějaký populární věci. Ale tobě to asi nevysvětlím, když vidím na způsob tvýho vyjadřování u toho OT dovětku. Sorry, ale tuhle formulaci bych považoval za vrchol ubohosti v případě JIřího Vejdělka *8)*
0 0
reagovat

xxendxx




Na epizodu I jsem se těšil jak malej jarda, následovlo rozčarování epických rozměrů, tímto mne II přestala zajímat, po trailerech i odpuzovat, nakonec jsem na clony přeci jen zašel a světe div se, díky posledním 20 minutám které dostály názvů hvězdných VÁLEK, mne výsledek mile překvapil, i proto jsem se na III opatrně těšil, obzvláště po mrazivém traileru za 5*, bohužel výsledek mne značně nudil, kdy jsem až poklimbával, je ovšem pravdou, ve světle dalšího vývoje, že mohlo být mnohem hůře. :D
558963
Na epizodu I jsem se těšil jak malej jarda, následovlo rozčarování epických rozměrů, tímto mne II přestala zajímat, po trailerech i odpuzovat, nakonec jsem na clony přeci jen zašel a světe div se, díky posledním 20 minutám které dostály názvů hvězdných VÁLEK, mne výsledek mile překvapil, i proto jsem se na III opatrně těšil, obzvláště po mrazivém traileru za 5*, bohužel výsledek mne značně nudil, kdy jsem až poklimbával, je ovšem pravdou, ve světle dalšího vývoje, že mohlo být mnohem hůře. *:D*
xxendxx
0 0
reagovat

Cival

Cain reagoval naprosto adekvátně úrovni tvojeho příspěvku, takže nechápu, proč se do něj musíš navážet...

OT: krom toho Kevin Smith je namachrovanej idiot bez vlastní fantazie.

:D
558960
Cain reagoval naprosto adekvátně úrovni tvojeho příspěvku, takže nechápu, proč se do něj musíš navážet... OT: krom toho Kevin Smith je namachrovanej idiot bez vlastní fantazie. *:D*
Cival
0 0
reagovat
"Když jsem viděl epizodu 3 v kině, byl jsem z ní odvařenej" - aha, a o dva roky později přizvukuješ namachrovaným hláškám o omalovánkách? Pak se div, že mluvím o pseudodrsňáctví Caina a spol., vždyť to je zbytečný hrocení... Ale jinak nic no 8)
558959
"Když jsem viděl epizodu 3 v kině, byl jsem z ní odvařenej" - aha, a o dva roky později přizvukuješ namachrovaným hláškám o omalovánkách? Pak se div, že mluvím o pseudodrsňáctví Caina a spol., vždyť to je zbytečný hrocení... Ale jinak nic no *8)*
0 0
reagovat
asi tak... všechno to co je na starý trilogii unikátní a dává jí to ten nezaměnitelnej feeling se v nový trilogii proměnilo v onanistickej CGI fest s průměrnejma hereckejma výkovama a naprosto tuctovým ne-scénářem. Navíc kompletně předělanej design všeho a otravnej neherec v první epizodě + infantilní CGI žabopysk to degradoval někam na úroveň strážců vesmíru. Když jsem viděl epizodu 3 v kině, byl jsem z ní odvařenej, ale s postupem času ve mě to nadšení vyprchalo a povětšinou se shoduju v nazorech hateru, ač nerad, protože starý SW jsou pro mě srdcovka...
558958
asi tak... všechno to co je na starý trilogii unikátní a dává jí to ten nezaměnitelnej feeling se v nový trilogii proměnilo v onanistickej CGI fest s průměrnejma hereckejma výkovama a naprosto tuctovým ne-scénářem. Navíc kompletně předělanej design všeho a otravnej neherec v první epizodě + infantilní CGI žabopysk to degradoval někam na úroveň strážců vesmíru. Když jsem viděl epizodu 3 v kině, byl jsem z ní odvařenej, ale s postupem času ve mě to nadšení vyprchalo a povětšinou se shoduju v nazorech hateru, ač nerad, protože starý SW jsou pro mě srdcovka...
0 0
reagovat

Cival

Ale kdeže SW světem neopvrhuji, jen bych uvítal méně digitálních triků, více emocí atd. Lucas se prostě nechal unést vlastní technologií, kdy nechtěně totálně pohřbil mimo jiné, atmosféru původní trilogie, která dává divákovi mnohem větší prostor pro vlastní fantazii.
558957
Ale kdeže SW světem neopvrhuji, jen bych uvítal méně digitálních triků, více emocí atd. Lucas se prostě nechal unést vlastní technologií, kdy nechtěně totálně pohřbil mimo jiné, atmosféru původní trilogie, která dává divákovi mnohem větší prostor pro vlastní fantazii.
Cival
0 0
reagovat
xxendxx: Adorovat v jedný větě hloubku něčeho a zároveň to druhé, v rámci filmů zcela srovnatelné co do propracovanosti, nazývat omalovánkami, to je prostě jen projev pozérství. Ale samozřejmě nechci vám brát hateovací náladu. (Já nové SW taky moc neprožívám, ale...)
558956
xxendxx: Adorovat v jedný větě hloubku něčeho a zároveň to druhé, v rámci filmů zcela srovnatelné co do propracovanosti, nazývat omalovánkami, to je prostě jen projev pozérství. Ale samozřejmě nechci vám brát hateovací náladu. (Já nové SW taky moc neprožívám, ale...)
0 0
reagovat
Jako že o nich mluvil... ;)
558955
Jako že o nich mluvil... ;)
0 0
reagovat
třeba mluvil o nový trilogii SW :P
558954
třeba mluvil o nový trilogii SW :P
0 0
reagovat
Ty jo ty jsi ale drsňák, že opovrhuješ rodinnou zábavou! Úplně máš můj respekt!
558951
Ty jo ty jsi ale drsňák, že opovrhuješ rodinnou zábavou! Úplně máš můj respekt!
0 0
reagovat
Pořád lepší než se dívat na digitální omalovánky pro nejmenší ;)
558950
Pořád lepší než se dívat na digitální omalovánky pro nejmenší *;)*
0 0
reagovat
To netvrdí jen on, to tvrdí i ti, co si v kině všimli, že už osm hodin sledují unaveného chodce s prstenem a jeho kamarády 8)
558949
To netvrdí jen on, to tvrdí i ti, co si v kině všimli, že už osm hodin sledují unaveného chodce s prstenem a jeho kamarády *8)*
0 0
reagovat

Kamy

Lucas je taky jenom člověk :) Na druhou starnu, proto mám ale rád Tolkiena, čím více do jeho druhotného světa pronikáte, tím více vám padá čelist nad takřka dokonalou promyšleností, bez laciných berliček.
p.s.: Je pravda že sem zapoměl, jak tvrdí ten človék s 50 kg nadváhou, LOTR je vlastně jen road movie :D

558953
Lucas je taky jenom člověk :) Na druhou starnu, proto mám ale rád Tolkiena, čím více do jeho druhotného světa pronikáte, tím více vám padá čelist nad takřka dokonalou promyšleností, bez laciných berliček. p.s.: Je pravda že sem zapoměl, jak tvrdí ten človék s 50 kg nadváhou, LOTR je vlastně jen road movie *:D*
Kamy
0 0
reagovat
Jsou tam vtipný postřehy, ale vůbec pořád nechápu, proč někomu stojí investovat tolik hodin práce do takový porce nenávisti a zvracení. To je fakt chorobný
558952
Jsou tam vtipný postřehy, ale vůbec pořád nechápu, proč někomu stojí investovat tolik hodin práce do takový porce nenávisti a zvracení. To je fakt chorobný
0 0
reagovat
kterej má naprostou pravdu :P
558947
kterej má naprostou pravdu :P
0 0
reagovat

Kamy

To je ale kus vola?)
558942
To je ale kus vola*?)*
Kamy
0 0
reagovat
558939
[link="http://www.redlettermedia.com/sith.html"]STAR WARS: EPISODE III - REVENGE OF THE SITH: Plinkett review[/link]
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se